bolt.piarista.hu

    Hírek, események az iskola életéből

    Bárdos Inez Ildikó 9. C tanulónk
    2021. november 8-13. részt vette Montenegróban (Budva) megrendezésre kerülő utánpótlás kick-boksz Európa bajnokságon (WAKO Older Cadets and Juniors European Kickboxing Championships),  ahol Európa-bajnoki címet nyert!

    A városi futsal diákolimpián iskolánk V-VI. korcsoportos csapata 1. helyezést ért el. A sikert elérő csapat tagjainak nevei és osztályai a tovább mögött olvashatók.

    Gera Dorottya 12. A osztályos tanulónk 2021. október 31-én az Európa Bajnokságon I. osztály kiscsoportos formációban 2. helyezést, Big Free kategóriában 3. helyezést ért el csapatával.

    Ozsváth Lili 12. A osztályos tanuló
    2021. október 9-én a Budapest Maraton® versenyen a következő eredményeket érte el: 10km U19 I. hely, 5km U19 III. hely, 10+5km felnőtt III. hely.

    Szabó Zétény 11. C osztályos diákunk az Ifjúsági Evezős EB-n (2021.10.09-10.) a JM8+ egységben csapattársaival a
    7. helyet szerezte meg. Németország, München adott otthont a versenynek.

    Gera Dorottya 12. A osztályos tanuló Fitkid versenyen 2021. szeptember 26-án Balatonfüreden I. osztályú csapatversenyen Big Free kategóriában II. helyezést, kiscsapat kategóriában
    III. helyezést ért el.

    Csiszár Csenge 9. C osztályos tanulónk judo IFI B Országos Bajnokságon vett részt Egerben, ahol 2. helyezett lett.

    Bárdos Inez Ildikó 9. C tanulónk,
    2021. október 2-án Csongrádon megrendezésre kerülő Kickbox Utánpótlás Magyar Bajnokságon aranyérmet és ezzel Magyar Bajnoki címet szerzett!

    A Csanki Márk (12. C) - Papp László egység ezüstérmet szerzett a C2 Férfi Ifjúsági döntőben a Romániában zajló maraton kajak-kenu világbajnokságon 19km-en.

    Farkas Gréti 10. C osztályos tanulónk táncpartnerével a Táncsport Magyar Bajnokság ifjúsági korosztályában Szombathelyen 2021. szeptember 25-26. között mind a latin, mind a standard táncok versenyét megnyerte, így két magyar bajnoki címmel térhettek haza. Kvalifikálták magukat a novemberben Jerevanban megrendezésre kerülő latin világbajnokságra, valamint a drezdai standard világbajnokságra.

    Csiszár Csenge 9. C osztályos tanulónk az Ifjúsági Országos Judo Bajnokságon +70 kg-ban ezüst érmet szerzett! (2021.09.26., Győr)

    Kiss Ágnes 10. C osztályos tanulónk 2021. szeptember 16-19. között a dániai felnőtt 2021-es gyorsasági kajak-kenu világbajnokságon a felnőtt mezőnyben a  8. helyen végzett C1 500 méteren.

    Könczöl Ádám 12. C osztályos tanulónk tollaslabda sportágban a Szlovén Junior Nemzetközi Bajnokságon, Mirnán kitűnő játékkal az ezüstérmet szerzett.

    Dobó Zsombor 10. C osztályos tanulónk az U16 Atlétikai Magyar Bajnokságon, Győrben a következő eredményeket érte el:

    • 2021.09.18. súlylökés, 1. hely 15,45m
    • 2021.09.19. diszkoszvetés, 1. hely 62,59m

    Ozsváth Lili 12. A osztályos tanulónk a Tour de Tisza-tó országúti kerékpárversenyen (2021.09.19) abszolút női 2. helyezést és U19 1. helyezést ért el, Balatonkenesén a Rövidtávú triatlon kupán (2021.09.12) U23 2. helyezért szerzett.

    Bárdos Inez 9. C tanulónk 26. Magyar Kick-Boksz Világkupán súlycsoportjában arany érmet nyert! (2021.09.16-19. Budapest)

    Az alábbi eredmények születtek női kenuban az Olimpiai Reménységek Versenyén(2021.09.10-12.
    Csehország – Racice)...

    Csanki Imre 11. C osztályos tanuló a SUP Világbajnokságon ifjúsági férfi technikai kategóriában 1000m-en a csapattal a
    3. helyen végzett.

    A közelmúlt kajak-kenu versenyein szép eredményeket értek el iskolánk tanulói.


    A tovább mögött olvashatók a részletes eredmények és láthatók a versenyeken készült fotók.

    C1 Női Ifjúsági 500 méteren a Portugáliában zajló korosztályos világbajnokságon Kiss Ágnes a 17-18 évesek között lett a világ legjobbja!

    A Kiss Ágnes-Csorba Zsófia kenus páros megnyerte 200 méteres döntőt az ifik között. Ezzel a 16 esztendős Kiss Ági már a második vb-címét szerezte a 17-18 évesek mezőnyében.

    Molnár Csanád 11. C osztályos tanuló az Ifjúsági és U23 Kajak-kenu Világbajnokságon (2021.03.05., Portugália, Montemor-O-Velhó) a következő eredményeket érte el:
    C2-1000m 6. hely
    C2-500m 3. hely

    2021. augusztus 11-15. között megrendezett Ifjúsági Evezős Világbajnokságon (Bulgária, Plovdiv) Szabó Zétény 11. C) csapata FI8+ egységben 7. helyezést ért el.

    Evezős Országos Utánpótlás Bajnokságon Szabó Zétény 11. C osztályos tanulónk 1. helyezést ért el csapattársaival FI4+ egységben (2021.07.24-25., Szeged).

    Molnár Csanád 11. C osztályos tanulónk az Ifjúsági és U23 Kajak-kenu Európa Bajnokságon (2021.06.24-27., Lengyelország, Poznan) a következő eredményeket érte el:

    • 3. hely C2 ifjúsági 1000m
    • 6. hely C2 ifjúsági 500m

    Szenzációs evezéssel ifjúsági Európa-bajnoki címet szerzett Poznanban Kiss Ágnes 10. C osztályos tanulónk. Az MVM Szeged VE 16 éves tehetsége megnyerte a C1 500 méteres döntőt a lengyelországi korosztályos Eb-n.


    Kása Péter tanítványa a döntőben jobb időt evezett, mint a néhány perccel későbbi futamban az U23-as győztes!

    Csanki Márk 12. C osztályos diákunk a Szolnokon zajló ifjúsági és U23-as
    kajak-kenu válogatón a C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000m A döntőben 1. helyezést ért el.

    Szilágyi Balázs 10. C osztályos tanulónk a Szolnokon zajló ifjúsági és U23-as kajak-kenu válogatón a C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000m A döntőben 3. helyezést ért el.

    Szabó Zétény 10. C osztályos tanulónk evezés sportágban a 65. Regatta a bledi tavon (2021. június 10-13., Bled, Szlovénia) a következő eredményeket érte el:

    • férfi felnőtt 8+: 3. hely magyar ifi válogatott
    • férfi felnőtt 8+: 2. hely magyar ifi válogatott

    Kajak-kenu sportágban a Vajda Attila Regionális Akadémia Kupán (Szolnokon) Zs. Somló Zsuzsanna 7. A osztályos tanulónk a következő
    eredményeket érte el:

    1. hely U13 NC2 2000m
    2. hely U13-14 NC2 500m

    Pozsár Szonja 10. C osztályos tanulónk 2021. május 16-án Fitkid I. osztályú versenyen Big Free kategóriában
    1. helyezést ért el csapatával.


    Gera Dorottya 11. A osztályos tanulónk 2021. május 16-án Fitkid I. osztályú versenyen egyéni gyakorlatával 4.helyezést ért el. Big Free kategóriában induló csapata 1. helyezett, kiscsapata
    3. helyezett lett.

    Oldalak