III. Nyílt Atlétika verseny

Tanév:

Intézmény:

  2013. szeptember 27-én rendezték meg a Dugonics András Piarista Gimnázium műanyag borítású atlétika pályáján a Csongrád megyei Őszi Gyermekbajnokságot és az iskola immár hagyománnyá váló III. Nyílt Atlétika versenyét, amelyen szép eredmények születtek.

 

            Nemcsak szegedi, de Szeged környéki iskolákból és sportegyesületekből is részt vettek diákok a versenyen. A közel 300 induló garantálta az izgalmas küzdelmeket, a jó hangulatot és az időjárás is kegyes volt a szervezőkhöz.

 

 

Fiú távolugrás

II. korcsoport

1.

Palócz Bence

2003

Titán

391 cm

2.

Bak Péter

2003

Titán

376 cm

3.

Major Szabolcs

2003

Algyő

367 cm

 

Fiú távolugrás

III. korcsoport

1.

Bodó Bálint

2001

Titán

409 cm

2.

Jost Benedek

2001

Titán

396 cm

3.

Halász Patrik

2001

Rókus II

390 cm

 

Fiú 60 m

II. korcsoport

1.

Palócz Bence

2003

Titán

9,08"

2.

Seres Mátyás

2003

Titán

9,14"

3.

Bak Péter

2003

Titán

9,29"

 

Fiú 60 m

III. korcsoport

1.

Túri Roland

2001

Makó

8,46"

2.

Papp Ákos

2001

SZVSE

8,6"

3.

Schindler Péter

2001

SZVSE

8,86"

 

Leány 60 m

II. korcsoport

1.

Péntek Sára

2004

Titán

9,43"

2.

Ökrös Zoé

2003

Rókus II

9,61"

3.

Szabó Dominika

2003

Orczy

9,91"

 

Leány 60 m

III. korcsoport

1.

Répási Hanna

2001

Titán

8,37"

2.

Vida Beatrix

2002

Titán

8,75"

3.

Dömösi Petra

2001

Titán

9,02"

 

Leány távolugrás

II. korcsoport

1.

Péntek Sára

2003

Titán

370 cm

2.

Kovács Boglárka

2003

Titán

354 cm

3.

Juhász Enikő

2003

Algyő

337 cm

 

Leány távolugrás

III. korcsoport

1.

Braczkó Veronika

2002

Orczy

417cm

2.

Halász Szabó Emese

2001

Rókus II

416cm

3.

Halasi Blanka

2001

Titán

415cm

 

Fiú kislabdahajítás

II. korcsoport

1.

Tápai Roland

2003

Algyő

32,5 m

2.

Bacsa Bálint

2004

Algyő

31 m

3.

Őrhalmi Botond

2003

Orczy

29,88 m

 

Fiú kislabdahajítás

III. korcsoport

1.

Mona Adrián

2001

Makó

49,66 m

2.

Juhász Adrián

2001

Rókus II

45,38 m

3.

Szalontai Botond

2001

Algyő

43,38 m

 

Leány  kislabdahajítás

II. korcsoport

1.

Wágner Kira

2003

Makó

34,04 m

2.

Szekeres Rebeka

2004

Algyő

33,16 m

3.

Szabó Dominika

2003

Orczy

31,9 m

 

Leány kislabdahajítás

III. korcsoport

1.

Lukács Anna

2001

Sz. Imre

43,04 m

2.

Broczkó Vanessza

2001

Orczy

37,7 m

3.

Hajdú Dóra

2002

SZVSE

37,34 m

 

Fiú 600 m

II. korcsoport

1.

Olasz Dominik

2004

Makó

2'06.8"

2.

Berényi Gergő

2003

Orczy

2'15.8"

3.

Kiss Hunor

2003

Makó

2'16,1"

 

Fiú 600 m

III. korcsoport

1.

Papp Ákos

2001

SZVSE

1'56.9"

2.

Horváth Richárd

2001

Makó

1'57.2"

3.

Nagy Péter

2001

Csongrád

1'59,4"

 

 

 

Leány 600 m

II. korcsoport

1.

Kovács Boglárka

2003

Titán

2'12.1"

2.

Gyáni Noémi

2003

Titán

2'13.0"

3.

Szabó B Luca

2003

Titán

2'16,5"

 

Leány 600 m

III. korcsoport

1.

Répássy Hanna

2001

Titán

1'46.7"

2.

Dömösi Petra

2001

Titán

1'47.7"

3.

Pálfi Fanni

2001

Ságvári

1'49,9"