bolt.piarista.hu

Címlap » VII. Nyílt Atlétika verseny

NYÁRI ÜGYELETI NAPOK:
Az ügyeleti napok a következőképpen alakulnak a nyári szünetben: minden szerda 9-13 óráig. Ezeken a napokon van lehetőség ügyintézésre.
 
OSZTÁLYOZÓ-, JAVÍTÓVIZSGÁK IDŐPONTJA:
2021. augusztus 23-án (hétfő)
 
 

    VII. Nyílt Atlétika verseny

    Esemény kategória: 
    Tanév: 
    2015-2016
    60 m - Leány - I. Krcs. 2007 - 2008   Előfutam  
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Hajdú Édua 2008 Titán 10,4 I.
    Gábor Aliz 2007 Rókus II. 12,03 II.
             
    60 m - Leány - II. Krcs. 2005 - 2006   Előfutam  
    Matos Eszter 2006 Rókus II. 9,01  
    Szabó Vanessza 2005 Hódiák 9,17  
    Imre Petra 2005 Rókus II. 9,29  
    Varga Boglárka 2005 Makó Kálvin 9,65  
    Brakszatóricz Zsófia 2005 Makó Kálvin 9,75  
    Matosnosi Sára 2005 Gregor József 9,78  
    Üveges Gabriella 2005 Algyő Fehér 9,86  
    Ferencsik Mónika 2005 Makó Katolikus 9,91  
    Konrád Mirjam 2006 Makó Kálvin 10,16  
    Mártonosi Nóra 2005 Rókus II. 10,21  
    Illés Hanna 2006 Orczi István 10,24  
    Hölgyes Evelin 2005 Fekete István 10,26  
    Fazakas Réka 2006 Szőregi Kossuth 10,26  
    Sebők Anna 2005 Ságvári 10,45  
    Kajszics Kitti 2005 Fekete István 10,46  
    Táborosi Brigitta 2006 Orczi István 10,46  
    Kálmán Niki 2005 Orczi István 10,55  
    Maczó Gréta 2006 Algyő Fehér 10,62  
    Nagy Ágnes 2006 Makó Kálvin 10,65  
    Brchna Vivien 2005 Makó Katolikus 10,71  
    Kőppeth Eszter 2005 Rókus II. 10,75  
    Lengyel Fédra 2005 Makó Kálvin 10,81  
    Bakos Jázmin 2005 Algyő Fehér 10,93  
    Balázs Evelin 2006 Makó Kálvin 10,94  
             
    60 m - Leány - II. Krcs. 2005 - 2006   Döntő  
    Szabó Vanessza 2005 Hódiák 9,02 I.
    Imre Petra 2005 Rókus II. 9,31 II.
    Varga Boglárka 2005 Makó Kálvin 9,52 III.
    Brakszatóricz Zsófia 2005 Makó Kálvin 9,63 IV.
             
    60 m - Leány - III. Krcs. 2003 - 2004   Előfutam  
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Kovács Boglárka 2003 Titán 8,26  
    Bakai Petra 2004 Hódiák 8,68  
    Körtei Fanni 2004 Rókus II. 8,85  
    Palásti-  Anabring Csenge 2004 SZVSE 8,95  
    Czirják Hanna 2003 SZVSE 9,05  
    WágnerKira 2003 Makó Kálvin 9,06  
    Rózsahegyi Tímea 2004 Rókus II. 9,07  
    Péntek Sára 2003 Titán 9,16  
    Sonkovics Anna 2004 Makó Kálvin 9,26  
    Gyányi Noémi 2003 Rókus II. 9,27  
    Almási Szonja 2003 Titán 9,38  
    Majoros Vanda 2003 Makó Kálvin 9,52  
    Nagy eszter 2003 Makó Kálvin 9,53  
    Szabó Csenge 2003 Tarján III. 9,62  
    Gyémánt Alexandra 2003 Ságvári 9,63  
    Kis Melissza 2004 Makó Kálvin 9,65  
    Mészáros Zsófia 2004 SZVSE 9,81  
    Szilágyi Kincső 2004 Ságvári 9,84  
    Bartucz Fanni 2004 Makó Kálvin 9,96  
    Perényi Lídia 2004 Ságvári 9,96  
    Szentpéteri Rebeka 2003 Makó Kálvin 10,04  
    Cservenka Eszter 2004 Ságvári 10,05  
    Nagy Lilla 2004 Ságvári 10,11  
    Pördi Anita 2003 Fekete István 10,18  
    Nyers Noémi 2004 Ságvári 10,2  
    Trájer Boglárka 2004 Béke utcai 10,31  
    Kocsis Pálma 2004 Rókus II. 10,45  
    Toldi Dorottya 2004 Béke utcai 10,53  
    Tóth Babett 2004 Ságvári 10,71  
    Laczi Réka 2004 Ságvári 10,75  
    Papp Éva 2004 Ságvári 10,92  
    Kozák Zsófia 2004 Ságvári 11,03  
    Bella Anna 2004 Ságvári 11,06  
    Lukács Zsófia 2004 Ságvári 11,28  
             
    60 m - Leány - III. Krcs. 2003 - 2004   Döntő  
    Kovács Boglárka 2003 Titán 8,12 I.
    Palásti-  Anabring Csenge 2004 SZVSE 8,62 II.
    Bakai Petra 2004 Hódiák 8,78 III.
    Körtei Fanni 2004 Rókus II. 8,95 IV.
             
    100 m - Leány - IV. Krcs. 2001 - 2002   Előfutam  
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Takács Adél 2002 SZVSE 13,23  
    Ugi Zsuzsanna 2001 Hódiák 13,34  
    Őze Réka 2001 Hódiák 13,56  
    Balogh Nóra 2002 Hódiák 13,79  
    Lovász Zsuzsanna 2001 Béka 13,93  
    Liszli Kornéla 2001 Ságvári 14,16  
    Szőri Virág 2002 SZVSE 14,34  
    Kovács Zoá 2002 Makó Kálvin 14,35  
    Tilimpás Laura 2001 Makó Kálvin 14,45  
    Sejben Klaudia 2001 Csengele 14,47  
    Mészáros Eliza 2002 Ságvári 14,81  
    Szendrei Vivienn 2001 Makó Kálvin 14,96  
    Balogh Fanni 2002 Orczy 15,02  
    Fodor Alexandra 2001 Makó Kálvin 15,38  
             
    100 m - Leány - IV. Krcs. 2001 - 2002   Döntő  
    Ugi Zsuzsanna 2001 Hódiák 13,31 I.
    Őze Réka 2001 Hódiák 13,58 II.
    Balogh Nóra 2002 Hódiák 13,8 III.
    Takács Adél 2002 SZVSE 14,06 IV.
             
    600 m - Leány - I. Krcs. 2007 - 2008      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Gárdián Dóra 2007 Rókus II. 2'22,9 I.
             
    600 m - Leány - II. Krcs. 2005 - 2006      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Kovács Helga 2005 Hódiák 1'55,1 I.
    Imre Petra 2005 SZVSE 2'04,2 II.
    Ferencsik Nóra 2005 Makó Katolikus 2'08,1 III.
    Fazekas Réka 2005 Kossuth 2'11,5  
    Varga Boglárka 2005 Makó Kálvin 2'13,4  
    Szalma Lívia 2005 Béke Utcai 2'17,2  
    Martonosi Sára 2005 Gregor József 2'26.1  
    Miskár Vivienn 2005 Béke Utcai 2'26,6  
             
    600 m - Leány - III. Krcs. 2003 - 2004      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Törlei Fanni 2003 Rókus II. 1'52,1 I.
    Czirják Hanna 2003 SZVSE 1'53,1 II.
    Mészáros Zsófia 2004 SZVSE 1'54,8 III.
    Dóda Hajnal 2003 Domaszék 1'57,2  
    Balogh Zsófia 2004 Hódiák 2'00,4  
    Bartucz Fanni 2004 Makó Katolikus 2'04,1  
    Almási Szonja 2003 Titán 2'06,2  
    Kupihár Blanka 2004 Béka u. 2'13,9  
    Gyémánt Alexandra 2003 Ságvári 2'16,2  
    Nagy Lilla 2004 Ságvári 2'17,3  
    Hallai Doroti 2004 Titán 2'18,7  
    Toldi Dorottya 2004 Béka u. 2"29,2  
    Trajer Boglárka 2004 Béka u. 2'30,2  
    Sebők Anna 2005 Ságvári 2'38,4  
             
    400 m - Leány - IV. Krcs. 2001 - 2002      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Stráma Klaudia 2002 Hódiák 1'06,1 I.
    Szőri Virág 2002 SZVSE 1'12,3 II.
    Sejban Klaudia 2001 Csengels 1'12,8 III.
    Balogh Hanna 2001 Béke u. 1'14,6  
    Szendrei Vivienn 2001 Makó Kálvin 1'18,9  
    Fodor Alexandra 2001 Makó Kálvin 1'21,6  
    Mihalek Ágnes 2001 Makó Kálvin 1'21,4  
             
    800 m - Leány - IV. Krcs. 2001 - 2002      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Győri Borbála 2002 SZVSE 2'56,1 I.
    Bánhidi Jázmin 2001 SZVSE 3'03,2 II.
    Pintér Anna 2001 Makó Kálvin 3'21,1 III.
             
    Távolu. - Leány - II. Krcs. 2005 - 2006      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Szabó Vanessza   Hódiák 417 I.
    Gálfi Anyja   Orczy 402 II.
    Liliann Laura   Orczy 389 III.
    Üveges Gabriella   Algyő 379  
    Kondrát Mirjam   Makó Kálvin 373  
    Nagy Ágnes   Makó Kálvin 370  
    Martonosi Flóra 2005 Rókus II. 367  
    Bratoszatóricz Zsófia   Makó Kálvin 365  
    Konkoly Zsuzsanna 2005 Rókus II. 350  
    Matos Eszter 2006 Rókus II. 344  
    Koppel Eszter 2005 Rókus II. 340  
    Molnár Vivienn   Béke u. 340  
    Illés Ilona   Orczy 332  
    Lengyel Flóra   Makó Kálvin 330  
    Szamanádha Lívia   Béke u. 319  
    Maczó Gréta   Algyő 3,86  
    Ferencsik Mónika   Makó Kálvin 3,68  
             
    Távolu. - Leány - III. Krcs. 2003 - 2004      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Rózsahegyi Tímea 2004 Rókus II. 442 I.
    Vágner Kira   Makó Kálvin 410 II.
    Szabó Csenge   Tarján III. 406 III.
    Balogh Zsófia   Hódiák 404  
    Törtei Fanni 2003 Rókus II. 397  
    Majoros Vnda   Makó Kálvin 392  
    Nagy Eszter   Makó Kálvin 378  
    Sankovics Amma   Makó Kálvin 365  
    Szentpéteri Rebeka   Makó Kálvin 364  
    Palásti-  Anabring Csenge 2004 SZVSE 360  
    Toldi Dorottya   Béke u. 358  
    Trájer bogláeka   Béke u. 354  
    Kocsis Pálma 2004 Rókus II. 342  
    Tóth Alexandra   Gedói 335  
    Kupihár Blanka   Béke u. 333  
    Elekes Regina   Gedói 330  
    Czinkota Lili   Gedói 309  
    Bűn Zsóka   Domaszék 307  
    Dóda Hjnal   Domaszék 302  
    Bakai Petra   Hódiák 4,34  
    Kis Melissaza   Makó 3,9  
    Gyányi Noémi 2003 Rókus II. 3,85  
             
    Távolu. - Leány - IV. Krcs. 2001 - 2002      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Őze Réka   Hodiák 470 I.
    Tilimpás Laura   Makó Kálvin 455 II.
    Szláva Klaudia   Hodiák 454 III.
    Balogh Hanna   Béke u. 433  
    Kovács Zoé   Makó Kálvin 429  
    Újj Zsuzsanna   Hodiák 417  
    Szőri Virág   Kossuth 416  
    Mészáros Éva   Ságvári 415  
    Balogh Nóra   Hodiák 413  
    Lovászi Zsuzsanna   Béke u. 406  
    Braczkó Vanessza   Orczy 406  
    Balogh Fanni   Orczy 397  
    Lisze Kornélia   Ságvári 389  
    Fodor Alexandra   Makó Kálvin 386  
    Szendrei Vivienn   Makó Kálvin 380  
    Mihalek Ágnes   Makó Kálvin 374  
    Martonosi Réka   Rókus II. 369  
    Horváth- Varga Angelika   Makó Kálvin 348  
    Fülöp Daniella   Béke u. 346  
    Bánhidy Jázmin   Béke u. 343  
    Papp Lilla   Béke u. 3,61  
             
    Kislabda - Leány - I. Krcs. 2007 - 2008      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Gábor Aliz 2007 Rókus II. 17,02 I.
             
    Kislabda - Leány - II. Krcs. 2005 - 2006      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Kovács Helga 2005 Hódiák 38,2 I.
    Liliom Laura 2005 Orczi 36,98 II.
    Konkoly Zsuzsanna 2006 Rókus II. 36,95 III.
    Varga Boglárka 2005 Makó 35,4  
    Gálfi Anita 2005 Orczi 27,9  
    Bossza Evelin 2005 Makó 27,6  
    Bracna Vivien 2005 Makó 26  
    Kajcsity Kitti 2005 Fekete  23,6  
    Kélmán Andre Niki 2005 Orczi 23,3  
    Táborosi Lázár Laura 2006 Orczi 20,8  
    Nagy Ágnes 2005 Makó 19,6  
    Brakszatóricz Zsófia 2005 Makó 19,3  
    KonrátMirjam 2005 Makó 16,56  
    Martonosi Sára 2005 Gregor 15,02  
             
    Kislabda - Leány - III. Krcs. 2003 - 2004      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Wágner Kira 2003 Makó 45,1 I.
    PördrAnita 2003 Fekete 36,3 II.
    Bartucz Fanni 2004 Makó 35,1 III.
    Gyányi Noémi 2003 Rókus II. 32,5  
    Pataki Vivienn 2003 Fekete 32,3  
    Szabó Csenge 2003 TarjánIII. 31,7  
    Törtei Fanni 2003 Rókus II. 27,1  
             
    Kislabda - Leány - IV. Krcs. 2001 - 2002      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Sárkány Klaudia   Hódiák 48,22 I.
    Dénes Dominika 2001 Makó 40,96 II-
    Laros Zsuzsanna 2001   35,06 III.
    Mihalecz Ágnes 2001 Makó 33,7  
    Tóth Krisztina 2001 Makó 30,75  
    Losonczi Blanka 2002 SZVSE 25,94  
             
    T. gerely - Leány - II. Krcs. 2005 - 2006      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Lengyel Frida 2005 Makó 18,06 I.
    Konkoly Zsuzsanna 2006 Rókus II. 13,9 II.
    Koppel Eszter 2005 Rókus II. 8,2 III.
             
    T. gerely - Leány - III. Krcs. 2003 - 2004      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Gyányi Noémi 2003 Rókus II. 12,22 I.
             
    Súlylökés - Leány - IV. Krcs. 2001 - 2002      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Dénes Dominika 2001 Makó 832 I.
    Tóth Krisztina 2001 Makó 776 II.
    Horváth- VargaAngéla 2002 Makó 771 III.
    Losonczi Blanka 2002 SZVSE 676  
             
    60 m - Fiú - I. Krcs. 2007 - 2008      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Nagy György 2007 Rókus II. 10,04 I.
    Papp Dániel 2007 Rókus II. 10,99 II.
    Kószó Rómeó 2007 Rókus II. 11,5 III.
             
    60 m - Fiú - II. Krcs. 2005 - 2006   Előfutam  
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Kovács Árpád 2005 Titán 8,42  
    Imre Viktor 2005 SZVSE 8,69  
    Szabó Dániel 2005 Makó Katolikus 8,82  
    Garán Martin 2005 Makó Katolikus 9,19  
    Kiszeli Jónás 2005 Titán 9,2  
    Szeges Richárd 2005 Makó Kálvin 9,22  
    Horváth Levente 2005 Béke u. 9,38  
    Németh Bercel 2005 Algyő 9,39  
    Nagy Bendegúz 2005 Makó Kálvin 9,42  
    Eihard Dominik 2005 Fekete 9,43  
    Vőneki Barnabás 2006 Feket István 9,45  
    Bak Ádám 2006 Titán 9,52  
    Berecz Márton 2005 Orczy 9,68  
    Kiss Levente 2006 Algyő 9,74  
    Stötszer Balázs 2005 Rókus II. 9,75  
    Balázs Bence 2005 Makó Kálvin 9,76  
    Szalai Ronin 2005 Kossuth 9,79  
    Csányi Tamás 2005 Gregor 9,81  
    Virág Benjamin 2005 Rókus II. 9,93  
    Arany Gergő 2005 Gregor 10,04  
    Gémes Levente 2005 Béke u. 10,08  
    Zahuczki Dávid 2006 Algyő 10,09  
    Szabó Árpád 2005 Gregor 10,29  
    Péter Kolos 2005 Orczy 10,31  
    Szekeres Medárd 2005 Algyő 10,33  
    Kovács Balázs 2005 Fekete 10,42  
    Dudás Zsombor 2006 Algyő 10,56  
    Kószó Rákkó 2006 Rókus II. 10,65  
    Kovács Szabolcs 2005 Orczy 10,67  
    Varga Zoltán 2006 Algyő 10,85  
    Szeri Bonifác 2005 Rókus II. 11,15  
             
    60 m - Fiú - II. Krcs. 2005 - 2006   Döntő  
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Kovács Árpád 2005 Titán 8,53 I.
    Imre Viktor 2005 SZVSE 8,74 II.
    Szabó Dániel 2005 Makó Katolikus 9,06 III.
    Garán Martin 2005 Makó Katolikus 9,28  
             
    60 m - Fiú - III. Krcs. 2003 - 2004   Előfutam  
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Bartók Tíbor 2003 Ságvári  8,23  
    Szóki Richárd 2003 Deák 8,31  
    Meggyesi Dániel 2003 Fekete 8,52  
    Kiss Hunor 2003 Makó Kálvin 8,57  
    Mikuska Milán 2004 Domaszék 8,71  
    Bende Patrik 2003 Domaszék 8,81  
    Krizsán Bálint 2003 PIÁR 8,91  
    Olasz Dominik 2004 Makó Kálvin 9,06  
    Pignicski Attila 2003 Csengele 9,07  
    Tóth Szabolcs 2003 Csengele 9,08  
    Törtei József 2003 Rókus II. 9,42  
    Lovász Tamás 2004 Algyő 9,46  
    Oberna Gábor 2004 Szent Antal Katolikus 9,58  
    Vágfalvi Csba 2004 SZVSE 10,04  
             
    60 m - Fiú - III. Krcs. 2003 - 2004   Döntő  
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Bartók Tíbor 2003 Ságvári  7,99 I.
    Szóki Richárd 2003 Deák 8,17 II.
    Kiss Hunor 2003 Makó Kálvin 8,64 III.
             
    100 m - Fiú - IV. Krcs. 2001 - 2002   Előfutam  
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Szegi Marcel 2002 Makó Kálvin 12,02  
    Papp Ákos 2001 SZVSE 12,12  
    Molnár Olivér 2001 Makó Katolikus 12,42  
    Balogh Balázs 2001 Orczi 12,62  
    Bozsó Gábor 2001 Domaszék 12,81  
    Domonyi Zoltán 2001 Makó Katolikus 12,94  
    Kardos Máté 2002 Makó Kálvin 13,14  
    Tóth Viktor 2001 Orczi 13,2  
    Lesták Arnold 2002 Csengele 13,26  
    Jazó Viktor 2001 Makó Kálvin 13,28  
    Baranyi Attila 2001 Makó Katolikus 13,37  
    Nagy Gyula 2001 Makó Kálvin 13,42  
    Bakos Ervin 2001 Makó Kálvin 13,45  
    Deák Dávid 2001 Gedói 13,49  
    Deroiman Paul 2001 Orczi 13,53  
    Molnár Zétény  2001 Makó Kálvin 13,71  
    Tóth Norbert 2001 Makó Katolikus 13,81  
    Gere Zsolt 2001 Makó Kálvin 14,09  
    Vidák Patrik 2002 Szent Antal 14,16  
    Csíkos Ákos 2001 Szent Antal 14,34  
    Írsai Erik 2002 Ságvári 15,06  
    Tóth Benedek 2002 Ságvári 15,44  
             
    100 m - Fiú - IV. Krcs. 2001 - 2002   Döntő  
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Papp Ákos 2001 SZVSE 11,72 I.
    Szegi Marcel 2002 Makó Kálvin 11,92 II.
    Molnár Olivér 2001 Makó Katolikus 12,59 III.
    Balogh Balázs 2001 Orczi 13,05  
             
    600 m - Fiú - I. Krcs. 2007 - 2008      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Hallai Péter 2007 Titán 2'03,7 I.
             
    600 m - Fiú - II. Krcs. 2005 - 2006      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Szabó Dániel 2005 Makó Katolikus 1'56,9 I.
    Szeges Mihály 2005 Makó Kálvin 1'57,9 II.
    Imre Viktor 2005 SZVSE 1'58,8 III.
    Bakó Dominik 2005 Rókus II. 1'59,9  
    Németh Tibor 2005 Orczy 2'07,1  
    Csányi Tamás 2005 Gregor 2'07,7  
    Gémes Levente 2005 Béke u. 2'09,2  
    Erhard Dominik 2005 Fekete 2'10,6  
    Szalai Ronin 2005 Kossuth 2'13,1  
    Arany Gergő 2005 Gregor 2'15,7  
    Kószó Martin 2006 Béke u. 2'20,7  
    Vőneki Barnabás 2006 Fekete 2'24,6  
    Szabó Árpád 2005 Gregor 2'28,3  
             
    600 m - Fiú - III. Krcs. 2003 - 2004      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Fülöp Roland 2003 Domaszék 1'45,2 I.
    Bende Patrik 2003 Domaszék 1'47,3 II.
    Magyari Dániel 2003 Fekete 1'49,8 III.
    Krizsán Bálint 2003 PIÁR 1'31,5  
    Olasz Dominik 2004 Makói Kálvin 1'53,4  
    Horváth Gábor 2003 Tarján III. 1'56,7  
    Trója Gábor 2003 Domaszék 1'57,6  
    Bakonyi Krisztián 2003 Titán 2'01,3  
    Tóth Szabolcs 2003 Csengel 2'01,6  
    Vágfalvi Csaba 2004 SZVSE 2'05,1  
    Pigniczki Attila 2003 Csengele 2'07,1  
    Oberna Gábor 2004 Szent Antal 2'20,1  
             
    400 m - Fiú - IV. Krcs. 2001 - 2002      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Nagy Gergő 2001 Titán 57,46 I.
    Szegi Marcel 2002 Makó Kálvin 1'01,1 II.
    Tóth Norbert 2001 Deák 1'01,4 III.
    Farkas Richárd 2001 Orczy 1'01,6  
    Lesták Arnold 2002 Csengele 1'06,2  
    Tóth Benedek 2002 Ságvári 1'13,6  
    Csíkos Ákos 2001 Szent Antal 1'15,1  
             
    800 m - Fiú - IV. Krcs. 2001 - 2002      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Nagy Gyula 2001 Makó Kálvin 2'33,2 I.
    Csávás Csaba 2001 Makó Kálvin 2'35,7 II.
    Lesták Arnold 2002 Csenele 2'398 III.
    Bodó Bálint 2002 SZVSE 2'40,2  
    Varga Bence 2001 Makó Kálvin 3'09,8  
             
    Távol - Fiú - II. Krcs. 2005 - 2006      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Kovács Árpád   Titán 472 I.
    Szeges Richárd   Makó Kálvin 417 II.
    Szabó Dániel   Makó 410 III.
    Stötzer Balázs   Rókus II. 390  
    Garán Martin   Makó 387  
    Némerh Bercel   Algyő 386  
    Bakó Dominik   Rókus II. 380  
    Balázs Bence   Makó Kálvin 370  
    Kiss Levente   Algyő 369  
    Virág Benjamin   Rókus II. 368  
    Keszeli János   Makó Kálvin 367  
    Rácz Ákos   Makó Kálvin 366  
    Szabó Krisztián   Algyő 363  
    Nagy bendegúz   Makó Kálvin 360  
    Horváth Levente   Béke u. 360  
    Perec Márton   Orczy 355  
    Szekeres Medárd   Algyő 355  
    Kadcs Szabolcs   Orczy 338  
    Gémes Levente   Béke u. 333  
    Kószó Martin   Béke u. 332  
    Dudás Zsombor   Algyő 329  
    Péter Kolos   Orczy 319  
    Zahuczky Dávid   Algyő 309  
    Rozs Máté   Béke u. 205  
             
    Távol - Fiú - III. Krcs. 2003- 2004      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Fülöp Roland   Domaszék 475 I.
    Olasz Dominik   Makó Kálvin 438 II.
    Törtei József 2003 Rókus II. 428 III.
    Trója Gábor   Domaszék 418  
    Kiss Hunor   Makó Kálvin 410  
    Törtei Bence 2003 Rókus II. 407  
    Horváth Gábor   Tarján III. 405  
    Lovász Tamás   Algyő 400  
    Szász Levente   Béke u. 365  
             
    Távol - Fiú - IV. Krcs. 2001- 2002      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Szegi Marcel   Makó Kálvin 554 I.
    Domonyi Zoltán   Makó Katolikus 531 II.
    Molnár Olivér   Makó Katolikus 526 III.
    Bodó Bálint   Titán 518  
    Tóth Viktor   Otczy 515  
    Balogh Balázs   Otczy 490  
    Baranyi Attila   Makó Katolikus 463  
    Deák Bálint   Gedói 460  
    Kardos Máté   Makó Kálvin 427  
    Lesták Arnold   Csengele 403  
    Bakos Ervin   Makó Kálvin 387  
             
    Kislabda - Fiú - II. Krcs. 2005 - 2006      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Csányi Tamás 2005 Gregor 41,73 I.
    Gram Martin 2006 Makó Katolikus 38,35 II.
    Nagy Bendegúz 2005 Makó Kálvin 38,08 III.
    Horváth Levente 2005 Béke u. 37,63  
    Kolompár Oszkár 2005 Orczy 37,33  
    Németh Szabolcs 2005 Fekete 37,1  
    Szabó Dávid 2005 Makó Katolikus 36,63  
    Gémes Levente 2005 Béke u. 36,22  
    Péter Kolos 2005 Orczy 36,05  
    Dobó Zsombor 2006 Dózsa 34,36  
    Virág Benjamin 2005 Rókus II. 34,02  
    Zahuczki Dávid 2006 Algyő 33,62  
    Kiss Levente 2006 Algyő 33,62  
    Bak Ádám 2006 Tarján II. 32,98  
    Erhard Dominik 2005 Fekete 32,85  
    Szabó Árpád 2005 Gregor 32,69  
    Rácz Ákos Csaba 2005 Makó Kálvin 32,05  
    Arany Gergő 2005 Gregor 31,92  
    Német Tibor 2005 Orczy 31,33  
    Szabó Krisztián Ákos 2005 Algyő 30,52  
    Gárgyán Richárd 2005 Szent Antal 30,4  
    Dudás Zsombor 2006 Algyő 30,35  
    Bakó Domonkos 2005 Rókus II. 30,2  
    Balázs Bence 2005 Makó Kálvin 30,03  
    Varga Ákos 2006 Rókus II. 29,3  
    Stolcer Balázs 2005 Rókus II. 28,1  
    Koszó Martin 2006 Béke u. 26,53  
    Szen Bonifác 2005 Rókus II. 25,6  
    Kószó Robó 2005 Rókus II. 24,9  
    Németh Bence 2005 Algyő 23,08  
    Kovács Szabolcs 2005 Fekete 22,64  
    Szaniszló Péter 2005 Rókus II. 22,12  
    Vőneki Barnabás 2005 Fekete 22,02  
    Rozs Máté 2006 Béke u. 17,34  
             
    Kislabda - Fiú - III. Krcs. 2003 - 2004      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Mikuska Milán 2004 Domaszék 58,82 I.
    Sóki Richárd 2003 Deák 52,96 II.
    Törtei Bence 2003 Rókus II. 49,93 III.
    Törtei  József 2003 Rókus II. 48,69  
    Csengeri Hunor 2003 Domaszék 48,32  
    Pigniczki Attila 2003 Csengele 45,77  
    Tóth Szabolcs 2003 Fekete 43,39  
    Magyari Dávid 2003 Fekete 41,48  
    Szász Levente 2003 Béke u. 36,07  
    Darc Dominik 2003 Fekete 34,39  
    Horváth Gábor 2003 Tarján III. 33,47  
    Oberna Gábor 2004 Szent Antal 33,37  
    Schrek Máté 2004 Rókus II. 32,12  
    Mohácsi- Nagy Csaba 2004 Gedói 29,24  
    Nagy Noel 2004 Gedói 23,18  
             
    Kislabda - Fiú - IV. Krcs. 2001 - 2002      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Mekkel Máté 201 Tarján 57,1 I.
    Molnár Oliver 2001 Makó 54,26 II.
    Kargos Máté 2002 Makó 52,47 III.
    Nagy Gyula 2001 Makó 52,32  
    Polyva sándor 2001 Domaszék 51,32  
    Gera Zsolt 2001 Makó 51,12  
    Lesták Arnold 2002 Csengele 50,94  
    Molnár Zétény 2001 Makó 47,82  
    Vetró Dániel 2002 Rókus II. 47,02  
    Bognár Petrik 2001 Makó 46,05  
    Tóth Benedikt 2002 Ságvári 45,68  
    Bozsó Gábor 2001 Domaszék 43,94  
    Tóth Róbert 2002 Makó 43,47  
    Balázs Bálint 2002 Fekete 43,18  
    Irsai Erik 2002 Ságvári 31,59  
             
    T. gerely - Fiú - I. Krcs. 2007- 2008      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Nagy György Csanád 2007 Rókus II. 23,49 I.
    Papp Dániel 2007 Rókus II. 22,2 II.
    Koszó Rómeó 2007 Rókus II. 19,3 III.
             
    T. gerely - Fiú - III. Krcs. 2005- 2006      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Dobó Zsombor 2006 Dózs 25,12 I.
    Bak Ádám 2006 Tarján 23,06 II.
    Vőneki Barnabás 2006 Fekete 17,8 III.
    Németh Szilárd 2005 Fekete 17,19  
    Csányi Balázs 2005 Gregor 14,56  
    Stolczer Tamás 2005 Rókus II. 14,12  
    Németh Tibor 2005 Orcsy 13,79  
    Virág Benjamin 2005 Rókus II. 13,68  
    Erhardt Dominik 2005 Fekete 13,5  
    Gyárgyán Richárd 2005 Szent Antal 13,28  
    Varga Ákos 2006 Rókus II. 13,24  
    Kovács Balázs 2005 Fekete 11,15  
    Kolompár Oszkár 2005 Orcsy 11,08  
             
    T. gerely - Fiú - II. Krcs. 2003- 2004      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Mikuska Milán 2004 Domaszék 31,42 I.
    Dancs Dominik 2003 Fekete 21,36 II.
    Magyari Dávid 2003 Fekete 20,93 III.
    Oberna Gábor 2004 Szent Antal 15,13  
    Schrek Máté 2004 Rókus II. 14,65  
    Kiss Csanád 2003 Makó 14,43  
             
    Súlylökés - Fiú - IV. Krcs. 2001 - 2002      
    NÉV Szül. év Egyesület Eredmény Helyezés
    Gábor Levente 2002 SZVSE 15,1 I.
    Gábor Tamás 202 SZVSE 13,25 II.
    Bognár Patrik 2001 Makó 12,42 III.
    Mehhel Máté 2001 Tarján 11,78  
    Berkes Ádám 2001 SZVSE 11,73  
    Balázs Bálint 2002 Fekete 9,16  
    Baranyai Attila 2001 Makó 9,14  
    Molnár Zétény 2001 Makó Kálvin 8,6  
    Nyerges Ádám 202 SZVSE 8,55  
    Tóth Jakab 2002 SZVSE 7,8  
    Danc Norbert 2001 Fekete 7,2