Címlap » Hirek » 2018 2019 » Álláshirdetés

    Álláshirdetés

    Esemény kategória:
    Tanév:
    2018-2019
    pdf A Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium gazdasági vezetői pályázatot hirdet teljes munkaidős állás betöltésére. A pályázatot a szükséges mellékletekkel, kizárólagosan elektronikus úton az alábbi e-mail címre kérjük megküldeni: munkaugy@szepi.hua tárgy mezőben „gazdasági vezető” megjelöléssel. A pályázatok beérkezésének határideje: 2019. január 2.
    Részletek a pdf-ben.

    1. Feladatai:

    • Az intézménygazdasági vonatkozású tevékenységének irányítása, az intézményi vagyon nyilvántartása és kezelése, intézményi felelős gazdálkodás megteremtése, a vezetőség rendszeres tájékoztatása,
    • gazdasági tervezés, gazdálkodás, számvitel, az ezzel kapcsolatos ügyvitel, pénzgazdálkodás, vagyonkezelés, valamint minden egyéb, gazdasági jellegű tevékenység,
    • az intézmény gazdasági rendjének, a gazdálkodási tevékenységének felelős biztosítása
    • az intézmény költségvetésével kapcsolatos jogszabályban előírt, illetve a fenntartó által előírt szükséges költségvetési és gazdálkodási beszámolók elkészítése,
    • könyvviteli feladatok elvégzése, adóbevallások és az intézmény egyéb adatszolgáltatásainak elkészítése, határidőkre történő benyújtása,
    • az intézmény bérkeretével történő felelős gazdálkodás,
    • részvétel az intézmény rövid-és hosszú távú gazdálkodási stratégiájának kidolgozásában, az éves gazdálkodás megtervezése, likviditástervezés, pénzügyi előrehaladás nyomon követése,
    • szerződések, megállapodások véleményezése, nyomon követése,
    • az intézményvezető csapatában való részvétel.

    2. Elvárások:

    • releváns felsőfokú végzettség, mérlegképes könyvelői szakképesítés vagy ezzel egyenértékű szakképesítés,
    • legalább 5 éves számviteli és pénzügyi vezetői tapasztalat,
    • jó tárgyalási, vezetői készség,
    • irodai és számviteli programok felhasználó szintű ismerete.

    3. A pozíció betöltéséhez szükséges kompetenciák:

    • fontosnak tekinti személyes tanulási folyamatát, nyitott a szakmai fejlődésre,
    • képes célokat, gazdálkodási célokat kitűzni, azokat folyamatokra bontani, rendszerezni a megvalósításhoz szükséges feladatokat és követni az előrehaladást,
    • folyamatelvű programmegvalósítás jellemzi,
    • érti és képviseli a gazdasági szempontokat az intézményi működés folyamatában.

    4. Munkakör betöltésénél előnyt jelent:

    • nyitottság más emberek megértésére,
    • jó kapcsolatteremtő képesség,
    • csapatmunkában szerzett tapasztalat,
    • köznevelési intézményben szerzett tapasztalat,
    • a fejlesztés és fejlődés irányában való elkötelezettség,

    5. Munkavégzés helye: 6724 Szeged, Bálint Sándor u.14.
    6. Foglalkozási jogviszony: teljes munkaidős
    7. A megbízás időtartama: a megbízás három hónapos próbaidő után határozatlan időtartamra szól

    Jelentkezés Várjuk pályázatát, mely tartalmazza:

    • fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, életút-bemutatását és a bruttó fizetési igényét,
    • a munkakör betöltésével kapcsolatos motivációs levélét,
    • végzettségeket igazoló dokumentumok másolatát,
    • tevékenységeket/projekteket és szervezeteket tartalmazó referencialistát.

    Pályázatot a szükséges mellékletekkel, kizárólagosan elektronikus úton az alábbi e-mail címre kérjük megküldeni: munkaugy@szepi.hua tárgy mezőben „gazdasági vezető” megjelöléssel. A pályázatok beérkezésének határideje:
    2019. január 2.