
Tanév:
2025-2026
2026. május 16-án tartották az SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Karán a XVII. Bor Pál Fizikaverseny döntőjét. Iskolánkból három diákot hívtak be a háromfordulós verseny utolsó fordulójába, ahol egy mérési feladatot kellett elvégezni, majd egy feladatsort kellett megoldani.
Szabó Bence 10., Kurai Marcell 8., Kothencz Ida 1. helyezést ért el a hetedikesek versenyén. Gratulálunk!

