
Tanév:
2025-2026
2026. március 12-én Győrben, megrendezésre kerülő Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia országos döntőjében iskolánkat Horváth Eszter 9. B és Juhász Réka Zsófia 10. B tanulónk képviselte. V. korcsoport 1. szinten bemutatott szalag duó gyakorlattal ezüstérmet szereztek.

