Horváth Eszter és Juhász Réka Zsófia Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia országos döntőjében

Tanév: 
2025-2026

2026. március 12-én Győrben, megrendezésre kerülő Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia országos döntőjében iskolánkat Horváth Eszter 9. B és Juhász Réka Zsófia 10. B tanulónk képviselte. V. korcsoport 1. szinten bemutatott szalag duó gyakorlattal ezüstérmet szereztek.