Sík Balázs (10. C) kajakozó maraton országos bajnoki bronzérme

Tanév: 
2025-2026

A Magyar Kajak-Kenu Szövetség a hétvégén Győrben rendezte meg a Kadler Gusztáv Maraton Országos Bajnokságot.

Sík Balázs kajakozó egyéniben, az U16-os korosztály 15km-es versenyében országos bajnoki bronzérmet szerzett.

(Pénteken párosban is versenyzett, szintén 15 km-en, itt a hetedik helyen értek célba - 9. sz. futam.)