Sapientia

bolt.piarista.hu

Címlap » Iskola » A tanév rendje a 2020/2021. tanévben

    A tanév rendje a 2020/2021. tanévben

     

    23 vasárnap  
    24 hétfő  
    25 kedd  
    26 szerda  
    27 csütörtök  
    28 péntek  
    29 szombat  
    30 vasárnap  
    31 hétfő Veni Sancte 16.30 (12. ABC), szülői értekezlet a mise után

     

    SZEPTEMBER

     

    1 kedd 1.tanítási nap
    2 szerda Osztálymisék 11. ABC
    3 csütörtök  
    4 péntek AMI évnyitó
    5 szombat  
    6 vasárnap Évfolyammise 12. ABC
    7 hétfő  
    8 kedd Kisboldogasszony (Szűz Mária születése) / AMI pótbeiratkozás
    9 szerda AMI pótbeiratkozás
    10 csütörtök  
    11 péntek  
    12 szombat Szűz Mária szent neve, a piarista rend címe
    13 vasárnap Évfolyammise 11. ABC
    14 hétfő  
    15 kedd SZK alakuló ülés 17.00
    16 szerda 12. évfolyam osztálykirándulása / TESZI zárás-nyitás
    17 csütörtök 12. évfolyam osztálykirándulása
    18 péntek 12. évfolyam osztálykirándulása / 11. AC-pályaorientációs tréning
    19 szombat Felvételi előkészítő: magyar
    20 vasárnap Templombúcsú (tanárok, kalazancius csoportok)
    21 hétfő  
    22 kedd  
    23 szerda  
    24 csütörtök  
    25 péntek XV. Nyílt Atlétika Verseny
    26 szombat Felvételi előkészítő: matematika / Imanap a fiatal piaristákért
    27 vasárnap Évfolyammise 10. ABC
    28 hétfő Bűnbánati liturgia, vallásos önreflexiós foglalkozás
    29 kedd  
    30 szerda  

     

    OKTÓBER

     

    1 csütörtök Osztálymisék 12. ABC / Zene VilágNap
    2 péntek  
    3 szombat Curie kémia verseny területi döntő
    4 vasárnap Évfolyammise 9. ABC
    5 hétfő Országismereti csapatverseny / Temesvár: Klapka szobor koszorúzása
    6 kedd Aradi vértanúk emléknapja
    7 szerda  
    8 csütörtök 7. 30: Iskolai szentmise: Magyarok Nagyasszonya, befogadómise (10. ABC)
    9 péntek SMP ifjúsági találkozó
    10 szombat SMP ifjúsági találkozó / Felvételi előkészítő: magyar
    11 vasárnap Évfolyammise 7-8. A / SMP ifjúsági találkozó
    12 hétfő Helyesírási verseny
    13 kedd  
    14 szerda  
    15 csütörtök  
    16 péntek KM őszi túra / Őszi írásbeli érettségi 16-30. / Boldog Pietro Casani piarista szerzetes ünnepe
    17 szombat Őszi témahét / KM őszi túra / Felvételi előkészítő: matematika
    18 vasárnap Évfolyammise 12. ABC / Dugonics szobor koszorúzása
    19 hétfő Őszi témahét tanítással / Matematika-fizika párverseny
    20 kedd Őszi témahét tanítással
    21 szerda Őszi témahét tanítással / Az én '56-om
    22 csütörtök Őszi témahét tanítással / Kategória / Angol írásbeli érettségi
    23 péntek Nemzeti ünnep / Őszi szünet
    24 szombat Őszi szünet / Moldvai ballada-találkozó
    25 vasárnap Őszi szünet / Nincs beosztott évfolyam
    26 hétfő Őszi szünet
    27 kedd Őszi szünet / Német írásbeli érettségi
    28 szerda Őszi szünet / Informatika írásbeli érettségi
    29 csütörtök Őszi szünet
    30 péntek Őszi szünet
    31 szombat Őszi szünet

     

    NOVEMBER

     

    1 vasárnap Mindenszentek / Őszi szünet / Nincs beosztott évfolyam
    2 hétfő Halottak napja / Szünet utáni 1. tanítási nap
    3 kedd 7.30 Iskolai szentmise halottainkért (7-8. A) / Osztálymisék 10. ABC
    4 szerda  
    5 csütörtök  
    6 péntek Görgey Artúr történelemverseny
    7 szombat Felvételi előkészítő: magyar
    8 vasárnap Évfolyammise 11. ABC
    9 hétfő Labdarúgó fiú / leány házibajnokság őszi I. forduló
    10 kedd Nyílt nap I. 17.00 / Szőregi Szent Márton ünnepi koncert
    11 szerda  
    12 csütörtök Őszi szóbeli érettségi 12-27.
    13 péntek 12.00: Szalagmegáldó szentmise (11. ABC) / Piarista szülői kör
    14 szombat Szalagavató bál
    15 vasárnap Évfolyammise 10. ABC
    16 hétfő Labdarúgó fiú / leány házibajnokság őszi II. forduló
    17 kedd  
    18 szerda  
    19 csütörtök  
    20 péntek Fogadóóra
    21 szombat Felvételi előkészítő: matematika
    22 vasárnap Évfolyammise 9. ABC
    23 hétfő Labdarúgó fiú / leány házibajnokság őszi III. forduló
    24 kedd  
    25 szerda Irodalmi csapatverseny
    26 csütörtök Patrocinium, Kalazanci Szent József , a keresztény népiskolák pártfogója / Spirituális nap / Diáktáncház
    27 péntek Patrocinium, 12.00: Iskolai szentmise (12. ABC)
    28 szombat Felvételi előkészítő: magyar / Adventikoszorú-készítés
    29 vasárnap Évfolyammise 7-8. A
    30 hétfő  

     

    DECEMBER

     

    1 kedd Osztálymisék 9. ABC
    2 szerda  
    3 csütörtök  
    4 péntek Jelentkezés az írásbeli felvételire
    5 szombat Felvételi előkészítő: matematika
    6 vasárnap Évfolyammise 12. ABC
    7 hétfő Iskolai mikulás
    8 kedd  
    9 szerda Adventi Klasszikus tanszakok koncertje
    10 csütörtök  
    11 péntek  
    12 szombat Munkanap
    13 vasárnap Évfolyammise 11. ABC
    14 hétfő Vizsgahét - AMI - tanszakonként
    15 kedd Bűnbánati liturgia, vallásos önreflexiós foglalkozás
    16 szerda  
    17 csütörtök  
    18 péntek Osztálykarácsonyok
    19 szombat  
    20 vasárnap 18:00 Mézespálinka koncert
    21 hétfő Téli szünet
    22 kedd Téli szünet
    23 szerda Téli szünet
    24 csütörtök Karácsony
    25 péntek Karácsony
    26 szombat Karácsony 2. napja
    27 vasárnap Téli szünet / nincs beosztott évfolyam
    28 hétfő Téli szünet
    29 kedd Téli szünet
    30 szerda Téli szünet
    31 csütörtök Téli szünet

     

    JANUÁR

     

    1 péntek Újév / Téli szünet
    2 szombat Téli szünet
    3 vasárnap Téli szünet / Nincs beosztott évfolyam
    4 hétfő Szünet utáni 1. tanítási nap
    5 kedd Osztálymisék 7-8. A
    6 szerda 7.30: Iskolai szentmise: Urunk megjelenése, vízkereszt (10. ABC)
    7 csütörtök  
    8 péntek  
    9 szombat Felvételi előkészítő: magyar
    10 vasárnap Évfolyammise 9. ABC
    11 hétfő  
    12 kedd Elesettek napja
    13 szerda  
    14 csütörtök  
    15 péntek Vers- és novellaíró verseny beadási határideje
    16 szombat Alapítványi bál/Felvételi előkészítő: matematika
    17 vasárnap Évfolyammise 7-8. A
    18 hétfő Idegen nyelvi próbaérettségi
    19 kedd  
    20 szerda  
    21 csütörtök 7.30: Iskolai ökumenikus istentisztelet
    22 péntek I. félév vége/Piarista iskolák kórustalálkozója
    23 szombat 10.00: Írásbeli felvételi
    24 vasárnap Évfolyammise 12. ABC
    25 hétfő Tréningnap
    26 kedd  
    27 szerda Képzőművészeti kiállítás - Agóra
    28 csütörtök Farsangi diáktáncház
    29 péntek Bizonyítványosztás / Piarista szülői kör
    30 szombat IV. SZEPI Kupa labdarúgótorna / Hálaadó imanap a piarista hivatásokért
    31 vasárnap Évfolyammise 11. ABC

     

    FEBRUÁR

     

    1 hétfő Osztálymisék 11. ABC
    2 kedd Gyertyaszentelő Boldogasszony (Urunk bemutatása a templomban)
    3 szerda  
    4 csütörtök  
    5 péntek Fogadóóra
    6 szombat  
    7 vasárnap Évfolyammise 10. ABC
    8 hétfő  
    9 kedd 17.00 Nyílt nap II.
    10 szerda  
    11 csütörtök Terematlétika háziverseny
    12 péntek  
    13 szombat  
    14 vasárnap Évfolyammise 9. ABC / Bálint-napi vigasság
    15 hétfő Szavalóverseny / Kalazancius Mozgalom napja
    16 kedd  
    17 szerda 7.30 Iskolai szentmise: Hamvazószerda (9. ABC)
    18 csütörtök  
    19 péntek  
    20 szombat  
    21 vasárnap Évfolyammise 7-8. A
    22 hétfő Kosárlabda házibajnokság I. forduló
    23 kedd Szóbeli felvételi február 23-március 12.
    24 szerda  
    25 csütörtök A kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja
    26 péntek  
    27 szombat  
    28 vasárnap Évfolyammise 12. ABC

     

    MÁRCIUS

     

    1 hétfő Kosárlabda házibajnokság II. forduló
    2 kedd Osztálymisék 10. ABC
    3 szerda  
    4 csütörtök  
    5 péntek  
    6 szombat Curie kémia verseny területi döntő
    7 vasárnap Évfolyammise 11. ABC / A magyar piarista tartomány alapításának napja
    8 hétfő Természettudományi Csapatverseny
    9 kedd  
    10 szerda Megemlékezés (március 15.)
    11 csütörtök Diák-lelkigyakorlat
    12 péntek Diák-lelkigyakorlat
    13 szombat XII. Tavaszi Gitártalálkozó
    14 vasárnap Évfolyammise 10. ABC / XII. Tavaszi Gitártalálkozó
    15 hétfő Nemzeti ünnep
    16 kedd Matematika próbaérettségi
    17 szerda Magyar próbaérettségi
    18 csütörtök  
    19 péntek 10. évfolyam emelt órák előzetes jelentkezés
    20 szombat  
    21 vasárnap Évfolyammise 9. ABC
    22 hétfő Labdarúgó  fiú / leány házibajnokság tavaszi I. forduló
    23 kedd Történelem próbaérettségi
    24 szerda Bűnbánati liturgia, vallásos önreflexiós foglalkozás
    25 csütörtök Tehetségnapi koncert
    26 péntek  
    27 szombat  
    28 vasárnap Nincs beosztott évfolyam
    29 hétfő Tavaszi szünet
    30 kedd Tavaszi szünet
    31 szerda Tavaszi szünet

     

    ÁPRILIS

     

    1 csütörtök Tavaszi szünet
    2 péntek Nagypéntek / Tavaszi szünet
    3 szombat Tavaszi szünet
    4 vasárnap Húsvét
    5 hétfő Húsvét / Nincs beosztott évfolyam
    6 kedd Tavaszi szünet
    7 szerda Szünet utáni 1. tanítási nap
    8 csütörtök 7.30 Iskolai szentmise: húsvét nyolcada (7-8. A) / Osztálymisék 12. ABC
    9 péntek  
    10 szombat  
    11 vasárnap Évfolyammise 7-8. A
    12 hétfő Labdarúgó  fiú / leány házibajnokság tavaszi II. forduló
    13 kedd  
    14 szerda  
    15 csütörtök Tavaszi atlétika házibajnokság
    16 péntek Piarista Ifjúsági Találkozó
    17 szombat Éneklő Ifjúság / Piarista Ifjúsági Találkozó
    18 vasárnap Évfolyammise 12. ABC / Piarista Ifjúsági Találkozó
    19 hétfő Labdarúgó  fiú / leány házibajnokság tavaszi III. forduló
    20 kedd  
    21 szerda  
    22 csütörtök  
    23 péntek Kategória / Szerenád / Emelt órák végleges jelentkezés
    24 szombat Öregdiák-találkozó
    25 vasárnap Évfolyammise 11. ABC
    26 hétfő Osztályozó vizsgák - idegen nyelv, egyéb
    27 kedd Osztályozó vizsgák - idegen nyelv, egyéb
    28 szerda Osztályozó vizsgák - idegen nyelv, egyéb
    29   csütörtök  
    30 péntek Végzősök utolsó tanítási napj a / Ballagás (11. ABC): 16.00

     

    MÁJUS

     

    1 szombat  
    2 vasárnap Nincs beosztott évfolyam
    3 hétfő Írásbeli érettségi / osztálykirándulások
    4 kedd Írásbeli érettségi / osztálykirándulások
    5 szerda Írásbeli érettségi / osztálykirándulások
    6 csütörtök Írásbeli érettségi / témahét
    7 péntek Írásbeli érettségi / témahét / Fakultatív fogadóóra
    8 szombat Szűz Mária, kegyes iskolák édesanyja
    9 vasárnap Évfolyammise 10. ABC
    10 hétfő Osztálymisék 9. ABC
    11 kedd  
    12 szerda Idegen nyelvi mérés 8.
    13 csütörtök  
    14 péntek  
    15 szombat  
    16 vasárnap Évfolyammise 9. ABC
    17 hétfő  
    18 kedd  
    19 szerda  
    20 csütörtök Pünkösdi koncert
    21 péntek  
    22 szombat Hídi vásár - koncert, diáktáncház
    23 vasárnap Pünkösd / Nincs beosztott évfolyam
    24 hétfő Pünkösdhétfő
    25 kedd Vizsgahét - AMI - tanszakonként
    26 szerda Kompetenciamérés 8.10
    27 csütörtök  
    28 péntek  
    29 szombat  
    30 vasárnap Évfolyammise 7-8. A
    31 hétfő Imanap a piarista hivatásokért

     

    JÚNIUS

     

    1 kedd Osztálymisék 7-8. A
    2 szerda Képzőművészeti kiállítás
    3 csütörtök  
    4 péntek Az összetartozás napja / Kamaraműhely koncertjei
    5 szombat Családi nap
    6 vasárnap Nincs beosztott évfolyam
    7 hétfő AMI beirakozás júni 7-11-ig
    8 kedd  
    9 szerda Udvari Zenebona
    10 csütörtök Bűnbánati liturgia, vallásos önreflexiós foglalkozás
    11 péntek  
    12 szombat  
    13 vasárnap Tanárok, kalazanci csoportok
    14 hétfő DÖK elnökválasztás / TESZI-zárás / Előrehozott érettségi
    15 kedd Utolsó tanítási nap / Sportnap
    16 szerda Érettségi / 16.30: Te Deum (10. ABC)
    17 csütörtök Érettségi
    18 péntek Érettségi
    19 szombat  
    20 vasárnap  
    21 hétfő Érettségi
    22 kedd Éretteségi / Beiratkozás
    23 szerda Érettségi
    24 csütörtök Érettségi
    25 péntek Érettségi / Piar the World
    26 szombat Piar the World
    27 vasárnap  
    28 hétfő  
    29 kedd  
    30 szerda  

    dugo@szepi_PONT_hu

    kedd