bolt.piarista.hu

Nyári ügyeleti napok:

Az ügyeleti napok a következőképpen alakulnak a nyári szünetben:

  • 2019. augusztus 14.(szerda) 9:00-13:00
  • 2019. augusztus 21.(szerda) 9:00-13:00
  • 2019. augusztus 28.(szerda) 9:00-13:00

Ezeken a napokon van lehetőség ügyintézésre.


Osztályozó-, javítóvizsgák időpontja:

2019. augusztus 26-án (hétfő) 9.00 órától


 

Fotóművészet

    2015-2016

    2014-2015

    A "Legyen más a szenvedélyed pályázat"-on 1. és 2. díjat ért a csapat munkája.
    Bellényi Márton, Dobos Levente, Dabis Marcell, Flosznik Petra Andrea, Kravz Mór Kiril, Ördög Pongrác, Pintyi Zoltán, Rózsa Csanád. Vigyikán Zalán.
    Felkészítő tanár: Héjja János.

    2013-2014

    A Filmezz Szívvel pályázaton győztes diák-filmek
    http://msms.hu/

    Körmendi Zoltán, Teslér Ákos és Kuna Áron filmje - http://www.youtube.com/watch?v=VDhN6X1DTfM - első helyezést ért el.
    Segített nekik: Pintyi Zoltán és Fodor Ádám, őket is dicséret illeti.

    Második helyezett lett a 9. b osztály filmje http://www.youtube.com/watch?v=hi0Cm8m-lY8.
    Felkészítő tanár: Héjja János

    A többi filmet a youtube csatornánkon keresztül tekinthetitek meg:
    http://www.youtube.com/channel/UCRBppEQwOYr76aLWfTiEgWQ/videos

     

    A Bikafighter csapat pályaműve: https://www.youtube.com/watch?v=VgHy4DyqgAQ

    Az iskolánk diákjai megnyerték az Agóra - Informatorium által hirdetett „Egy szegedi kutató napjai, mint kutató”című videópályázatot.
    A videópályázatot Bagi Anita részvételével készítették el a diákok, aki a skizofréniát kutatja.
    A zsűri kiemelte a film bensőségességét, barátságosságát,  eredetiségét, ezen kívül az animációt.

    A csapat tagjai:

    Pintyi Zoltán 11. A operatőr, vágó
    Tóth Zsófia 9. B riporter
    Körmendi Zoltán 9. A animáció, operatőr


    Ezen kívűl sokat segítettek a fotó és film szakkör többi résztvevői.

    A film a következő linken tölthető le:
    https://www.youtube.com/watch?v=7pT_gJ8KJQU&feature=youtu.be

    2010-2011

    A Fény és Árnyék fotópályázat végeredménye (2011. március 23.)

    Helyezés Név
    I. Pataki Gergely (Árny)
    II. Petrovszki György (Villa)
    III. Laurinyec Anita (Deus ex Machina)
    Különdíj Liska Áron
    Különdíj Lénárt Ivett
    Dicséret Wéber Dávid Márk