bolt.piarista.hu

Címlap » Nyári kajak-kenu eredmények

    Nyári kajak-kenu eredmények

    Esemény kategória: 
    Tanév: 
    2019-2020

    Csanki Márk 10. C vidékbajnokságon elért eredményei:

    80 szegedi érem a vidékbajnokságon - Csanki Márk négy, számban nyert. A fiúknál egy kenus, Csanki Márk szerezte a legtöbb aranyérmet. A 16 esztendős tehetség az 1000 méter egyes mellett Papp Lászlóval három páros számban győzött, C2 1000 méteren ráadásul az ifik között lettek elsők.

    • 1. Csanki Márk - C1 férfi serdülő U16 1000m A döntő
    • 1. Csanki Márk - Papp László - C2 férfi ifjúsági U17-U18 1000m A döntő
    • 1. Csanki Márk - Papp László - C2 férfi serdülő U16 500m A döntő
    • 1. Csanki Márk - Papp László - C2 férfi serdülő U16 2000m döntő


    Csanki Márk



    Segura-Baranyai Dániel 11. C eredményei:

    Vidékbajnokság 2019:

    • 2. Segura-Baranyai Dániel - Zs. Somló Dániel C2 férfi serdülő U16 500m A döntő
    • 5. Segura-Baranyai Dániel - C1 férfi serdülő U16 200m A döntő
    • 8. Segura-Baranyai Dániel - C1 férfi serdülő U16. 500m A döntő


    OB 2019

    • 7. Segura-Baranyai Dániel - ZS. Somló Dániel - C2 férfi serdülő U16 1000m


    Segura-Baranyai Dániel



    Molnár Dániel 10. C nyári versenyeredményei:

    Vidékbajnokság 2019:

    • 1. Molnár Dániel - Csanki Imre - C2 férfi serdülő U15 1000m A döntő
    • 2. Molnár Dániel - Sléber Patrik - C2 férfi serdülő U15 500m A döntő
    • 4. Molnár Dániel - C1 férfi serdülő U15 200m A döntő


    OB 2019:

    • 1. Molnár Dániel - Sléber Patrik - C2 férfi serdülő U15 2000m döntő I.
    • 1. Molnár Dániel - Megyesi Botond - Sléber Patrik - C1 férfi serdülő U15-U16 3X200m váltó döntő I.
    • 7. Molnár Dániel - C1 férfi serdülő U15 200m


    Molnár Dániel



    Ujvári Viktória 10. C és Juhász Laura 11. C eredményei:

    Fadd-Domboriban rendezett 2019-es vidékbajnokságon:

    • 3. Ujvári Viktória - Juhász Laura - K2 női serdülő U16 1000m
    • 3. Ujvari Viktória - Juhász Laura- K2 női serdülő U16 500m
    • 3. Ujvári Viktória - Juhász Laura - K2 női serdülő U16 2000m


    Magyar Bajnokság Sukoró 2019.08.08-11.:

    • 1. Ujvári Viktória - Veres Dóra - Juhász Laura - K1 női serdülő U15-U16 3x200m
    • 3. Ujvári Viktória - Juhász Laura - K2 női serdülő U16 2000m döntő I.
    • 3. Ujvári Viktória - Juhász Laura - Veres Dóra - Boldizsár Dalma - K4 női serdülő U15-U16 500m
    • 4. Ujvári Viktória - Juhász Laura - K2 női serdülő U16 1000m






    Csanki Márk 10. C kenu eredményei:

    Magyar Bajnokság Sukoró 2019.08.08-11.:

    • 1. Csanki Márk - Papp László - C2 férfi serdülő U16 1000m
    • 1. Csanki Márk - Papp László - C2 férfi serdülő U16 2000m
    • 3. Csanki Márk - Papp László - C2 férfi ifjúsági U17-U18 500m

    Az Országos Bajnokságon elért eredményei alapján mehet az Olimpiai Reménységek Versenyére ami szeptemberben kerül megrendezésre Pozsonyban.

    Csanki Márk



    Csanki Imre 9. C kenus eredményei:

    Vidékbajnokság Fadd-Dombori 2019:

    • 1. Csanki Imre - Molnár Dániel - C2 férfi serdülő U15 1000m
    • 3. Csanki Imre - Szilágyi Balázs - C2 férfi serdülő U15 500m
    • 4. Csanki Imre - C1 férfi serdülő U15 2000m
    • 6. Csanki Imre - C1 férfi serdülő U15 1000m


    Magyar Bajnokság Sukoró 2019.08.08-11.:

    • 2. Csanki Imre - Szilágyi Balázs - Paragi Bence - Lehőcz Ádám - C4 férfi U17-U18 500m
    • 3. Csanki Imre - Megyesi Botond - C2 férfi serdülő U15 1000m
    • 5. Csanki Imre - C1 férfi serdülő U15 2000m
    • 6. Csanki Imre - C1 férfi serdülő U15 1000m


    Csanki Imre



    Gyányi Levente és Molnár Csanád 9. C kenus eredményei:

    Vidékbajnokság Fadd-Dombori 2019:

    • 1. Gyányi Levente - Molnár Csanád - C2 férfi serdülő U15 500m A döntő
    • 1. Gyányi Levente - Szilágyi Balázs - C2 férfi serdülő U15 2000m
    • 2. Gyányi Levente - C1 férfi serdülő U15 500m


    Magyar Bajnokság Sukoró 2019.08.08-11.:

    • 2. Gyányi Levente - C1 férfi serdülő U15 500m
    • 3. Gyányi Levente - Molnár Csanád - C2 férfi serdülő U16 1000m
    • 7. Gyányi Levente - Megyesi Botond - C2 férfi serdülő U16 500m


    Gyányi Levente



    Szilágyi Balázs 9. C kenus eredményei:

    Vidékbajnokság Fadd-Dombori 2019:

    • 1. Szilágyi Balázs - Gyányi Levente - C2 férfi serdülő U15 2000,
    • 3. Szilágyi Balázs - Csanki Imre - C2 férfi serdülő U15 500m
    • 4. Szilágyi Balázs - C1 férfi serdülő U15 1000m
    • 6. Szilágyi Balázs - C1 férfi serdülő U15 200m


    Magyar Bajnokság Sukoró 2019.08.08-11.:

    • 2. Szilágyi Balázs - Csanki Imre - Paragi Bence - Lehőcz Ádám - C4 férfi U17-U18 500m
    • 7. Szilágyi Balázs - C1 férfi serdülő U15 1000m
       

    Szilágyi Balázs

     

     

    Megyesi Botond 9. C kenus eredményei:

    Vidékbajnokság Fadd-Dombori 2019:

    • 3. Megyesi Botond - C1 férfi serdülő U15 200m
    • 5. Megyesi Botond - C1 férfi serdülő U15 500m
    • 7. Megyesi Botond - C1 férfi serdülő U15 1000m


    Magyar Bajnokság Sukoró 2019.08.08-11.:

    • 1. Megyesi Botond - Molnár Dániel - Sléber Patrik - C1 férfi serdülő U15-U16 3X200m váltó    
    • 3. Csanki IMRE - Megyesi Botond - C2 férfi serdülő U15 1000m
    • 6. Megyesi Botond - C1 férfi serdülő U15 200m

    Megyesi Botond