bolt.piarista.hu

Címlap » Tanáraink

Tanáraink

    Fénykép Email Név Szak Iskolai beosztás Fogadóóra
    e-mail cím Angyal László

    magyar nyelv és irodalom
    történelem

    történelem munkaközösség-vezetője

    kedd
    13:35-14:15

    e-mail cím Balogh Bence

    történelem
    biológia

    kedd
    11:45-12:30

    e-mail cím Baráth Réka

    ének-zene

    kollégiumi nevelő

    péntek
    8:55-9:40

    e-mail cím Barkos Beáta Ágnes

    rajz
    művészetek
    környezet- és kézműveskultúra
    grafika, tűzzománc

    szerda
    10:50-11:35

    e-mail cím Berec-Csizmadia Anna

    népi ének

    e-mail cím Boczor Zoltán

    olasz
    testnevelés

    élsportolók mentora

    kedd
    10:50-11:35

    e-mail cím Boldog Zoltán

    magyar nyelv és irodalom
    történelem

    osztályfőnök: 9. A

    szerda
    12:40-13:25

    e-mail cím Butty Bertold

    kollégiumvezető
    kollégiumi nevelő

    e-mail cím Csányi Ildikó

    gordonka

    e-mail cím Csizmadia Zsolt

    matemetika

    osztályfőnök: 8. A

    csütörtök
    8:55-9:40

    e-mail cím Czeglédi Zsolt SchP
    e-mail cím Dékány Zoltán

    hittan
    latin
    német

    osztályfőnök: 11. B
    vezetőségi tag
    osztályfőnöki munkaközösség-vezetője
    mentortanár

    hétfő
    11:45-12:30

    e-mail cím Dobayné Kovács Mária

    francia
    német

    szerda
    9:50-10:35

    e-mail cím Dr. Kakuszi Péter

    magyar nyelv és irodalom

    csütörtök
    11:45-12:30

    e-mail cím Dr. Kissné Dr. Oláh Boglárka

    biológia
    kémia
    laborgyakorlat

    természettudományos munkaközösség-vezetője

    hétfő
    8:55-9:40

    e-mail cím Dr. Kokaveczné Bánki Judit

    matematika

    kedd
    10:50-11:35

    e-mail cím Dr. Kószóné Dudits Katalin

    angol
    olasz

    szerda
    8:55-9:40

    e-mail cím Dr. Serényi Tamás SchP

    fizika
    matematika

    hétfő
    11:45-12:30

    e-mail cím Erki Kornélia

    szolfézs

    e-mail cím Fábri Géza

    koboz

    e-mail cím Fábri-Ivánovics Tünde

    népi ének

    e-mail cím Fazekas Andrea

    zongora

    e-mail cím Fejes Antalné Pálfy Zsuzsanna

    zongora

    e-mail cím Gábor Dávid

    magyar nyelv és irodalom
    életvitel

    kollégiumi nevelő

    hétfő
    9:50-10:35

    e-mail cím Jánossyné Terenyi Erika

    angol
    német

    hétfő
    12:40-13:25

    e-mail cím Javora Katalin (Kitty)

    mentálhigiénés szakember

    e-mail cím Jernei Gabriella

    angol
    spanyol

    csütörtök
    9:50-10:35

    e-mail cím Jusztinné Nedelkovics Aliz

    kémia

    igazgató
    vezetőségi tag

    csütörtök
    9:50-10:35

    e-mail cím Kalmárné Németh Márta

    matematika
    informatika

    csütörtök
    9:50-10:35

    e-mail cím Károlyi Attila Ferenc

    magyar nyelv és irodalom
    történelem
    életvitel

    hétfő
    10:50-11:35

    e-mail cím Keserű György SchP

    hittan
    magyar nyelv és irodalom

    templomigazgató
    házfőnök
    kollégiumi nevelő

    e-mail cím Keszeli Sándor

    biológia
    hittan

    osztályfőnök: 11. A
    pasztorális bizottság vezetője
    vezetőségi tag

    kedd
    9:50-10:35

    e-mail cím Kocsis András Balázsné Király Tünde Teréz

    angol

    osztályfőnök: 10. A

    szerda
    9:50-10:35

    e-mail cím Kovács István Ferenc

    rajz
    művészetek
    földrajz
    grafika és festészet

    osztályfőnök: 11. C
    TESZI koordinátor

    kedd
    8:55-9:40

    e-mail cím Králik Gusztáv

    népi hegedű

    e-mail cím Kuzma Levente

    orgona
    zeneelmélet

    e-mail cím Kuzma-Vojtovics Tímea

    zongora

    e-mail cím Ladányi Sz. Andrea

    fizika
    matematika
    laborgyakorlat

    osztályfőnök: 7. A

    kedd
    10:50-11:35

    e-mail cím László Imre

    biológia
    kémia
    laborgyakorlat

    csütörtök
    8:55-9:40

    e-mail cím Lengyel Csabáné

    szakvizsgázott
    gyógypedagógus

    e-mail cím Maróti Kristóf

    testnevelés
    sporttörténet

    szerda
    9:50-10:35

    e-mail cím Mészáros Nándor

    hittan

    osztályfőnök: 9. B
    kollégiumi nevelő

    kedd
    11:45-12:30

    e-mail cím Mészárosné Szabó Tünde

    angol
    olasz

    kedd
    12:40-13:25

    e-mail cím Nagy Mariann

    angol

    osztályfőnök: 12. B
    mentálhigiénés szakember
    a Szemiramisz munkacsoport tagja

    péntek
    8:55-9:40

    e-mail cím Nemes Zsuzsanna

    német
    matematika

    osztályfőnök: 10. B
    matematika, fizika és informatika munkaközösség-vezetője

    péntek
    9:50-10:35

    e-mail cím Papp Attila

    hittan
    magyar nyelv és irodalom
    történelem

    osztályfőnök: 10. C

    kedd
    9:50-10:35

    e-mail cím Pestukáné Semperger Erzsébet

    szurdopedagógus

    e-mail cím Posztós Ildikó Piroska

    angol
    spanyol

    nyelvi munkaközösség vezetője

    péntek
    9:50-10:35

    e-mail cím Rácz László

    fizika
    matematika

    hétfő
    8:55-9:40

    e-mail cím Sárkány Rita

    informatika
    matematika

    csütörtök
    10:50-11:35

    e-mail cím Sipos Attila

    hittan
    történelem

    hittan munkaközösség vezetője
    kollégiumi nevelő

    hétfő
    12:40-13:25

    e-mail cím Szabó Erzsébet

    testnevelés
    sportelmélet
    sportágiismereket

    osztályfőnök: 9. C
    testnevelés munkaközösség-vezetője

    csütörtök
    9:50-10:35

    e-mail cím Szalkai Sándor

    gitár

    az alapfokú művészeti iskola vezetője
    vezetőségi tag

    e-mail cím Szarkáné Gyerjék Judit

    könyvtáros

    e-mail cím Szász Imre

    rendszergazda

    e-mail cím Torma Gábor

    matematika
    fizika
    laborgyakorlat

    kedd
    11:45-12:30

    e-mail cím Tóth Károly

    testnevelés

    osztályfőnök: 12. C

    csütörtök
    8:00-8:45

    e-mail cím Tőzsér Pál SchP

    földrajz
    hittan

    osztályfőnök: 12. A
    a Szemiramisz munkacsoport tagja

    csütörtök
    10:50-11:35

    e-mail cím Zakar Máté

    német

    hétfő
    9:50-10:35

    e-mail cím Zsova Tamás

    magyar nyelv és irodalom
    életvitel

    igazgatóhelyettes
    vezetőségi tag
    magyar munkaközösség vezetője

    kedd
    10:50-11:35