Címlap » Tanáraink

Tanáraink

    Fénykép Email Név Szak Iskolai beosztás Fogadóóra
    e-mail cím Angyal László

    hittan
    magyar nyelv és irodalom
    történelem

    történelem munkaközösség-vezető

    csütörtök
    10:50-11:35

    e-mail cím Balogh Bence

    hétfő
    10:50-11:35

    e-mail cím Barkos Beáta

    környezet- és kézműveskultúra
    grafika, tűzzománc

    hétfő
    11:45-12:30

    e-mail cím Bereczky András

    matematika
    testnevelés

    hétfő
    9:50-10:35

    e-mail cím Boczor Zoltán

    olasz
    testnevelés

    élsportolók mentora

    csütörtök
    11:45-12:30

    e-mail cím Boldog Zoltán

    osztályfőnök: 8. A
    magyar nyelv és irodalom
    történelem

    csütörtök
    10:50-11:35

    e-mail cím Butty Bertold

    kollégiumi nevelő

    e-mail cím Csányi Ildikó

    gordonka

    e-mail cím Csizmadia Anna

    népi ének

    e-mail cím Csizmadia Zsolt

    matemetika

    osztályfőnök: 7. A
    a diákönkormányzat segítő tanára

    csütörtök
    9:50-10:35

    e-mail cím Czeglédi Zsolt SchP

    angol
    hittan
    történelem

    osztályfőnök: 12. B
    tartományi asszisztens
    templomigazgató

    kedd
    9:50-10:35

    e-mail cím Dékány Zoltán

    hittan
    latin
    német

    osztályfőnök: 10. B
    vezetőségi tag
    osztályfőnöki munkaközösség-vezető
    mentortanár

    kedd
    13:35-14:15

    e-mail cím Dobayné Kovács Mária

    francia
    német

    hétfő
    9:50-10:35

    e-mail cím dr. Kakuszi Péter

    magyar nyelv és irodalom
    történelem

    kedd
    9:50-10:35

    e-mail cím dr. Kissné dr. Oláh Boglárka

    biológia
    kémia

    természettudományos munkaközösség-vezető

    hétfő
    9:50-10:35

    e-mail cím dr. Kószóné Dudits Katalin

    hétfő
    10:50-11:35

    e-mail cím dr. Pósfainé Szarvas Éva

    biológia
    kémia

    kedd
    8:55-9:40

    e-mail cím Erki Kornélia

    szolfézs

    e-mail cím Fábri Géza

    koboz
    tambura

    az alapfokú művészeti iskola vezetője
    vezetőségi tag

    e-mail cím Fábri-Ivánovics Tünde

    ének-zene
    népzene

    e-mail cím Fejes Antalné Pálfy Zsuzsanna

    zongora

    e-mail cím Gábor Dávid

    magyar

    prefektus

    csütörtök
    10:50-11:35

    e-mail cím Gyumbier Adrienn

    zongora

    e-mail cím Hartmann-Rozsnyói Dóra

    ének-zene
    történelem

    csütörtök
    10:50-11:35

    e-mail cím Héjja János

    fotó-video

    e-mail cím Jánossyné Terenyi Erika

    angol
    német

    hétfő
    11:45-12:30

    e-mail cím Jusztinné Nedelkovics Aliz

    biológia
    kémia

    igazgató
    vezetőségi tag

    csütörtök
    8:55-9:40

    e-mail cím Kalmárné Németh Márta

    matematika-informatika

    szerda
    10:50-11:35

    e-mail cím Károlyi Attila

    magyar
    történelem
    filozófia

    igazgatóhelyettes
    vezetőségi tag

    péntek
    9:50-10:35

    e-mail cím Keserű György SchP

    hittan
    magyar

    osztályfőnök: 12. A
    házfőnök

    hétfő
    9:50-10:35

    e-mail cím Keszeli Sándor

    biológia
    hittan

    osztályfőnök: 10. A
    prefektus
    pasztorális bizottság vezetője
    vezetőségi tag

    csütörtök
    8:55-9:40

    e-mail cím Kocsis András Balázsné Király Tünde Teréz

    angol

    szerda
    12:40-13:25

    e-mail cím Kokaveczné Bánki Judit

    matematika

    kedd
    9:50-10:35

    e-mail cím Kovács István Ferenc

    grafika és festészet

    osztályfőnök: 10. C
    TESZI koordinátor

    hétfő
    10:50-11:35

    e-mail cím Králik Gusztáv

    népi hegedű
    népi brácsa

    e-mail cím Kuzma Levente

    orgona
    zeneelmélet

    e-mail cím Kuzma-Vojtovics Tímea

    zongora

    e-mail cím Ladányi Sz. Andrea

    fizika
    matematika
    számítástechnika

    hétfő
    11:45-12:30

    e-mail cím László Imre

    biológia
    kémia

    péntek
    9:50-10:35

    e-mail cím Lengyel Csabáné

    szakvizsgázott
    gyógypedagógus

    e-mail cím Mészáros Nándor

    szerda
    9:50-10:35

    e-mail cím Mészárosné Szabó Tünde

    angol
    olasz

    nyelvi munkaközösség vezetője

    kedd
    11:45-12:30

    e-mail cím Nagy Mariann

    angol
    kémia

    osztályfőnök: 11. B
    mentálhigiénés szakember
    a Szemiramisz munkacsoport tagja

    szerda
    9:50-10:35

    e-mail cím Nemes Zsuzsanna

    német
    matematika

    osztályfőnök: 9. B
    matematika, fizika és informatika munkaközösség-vezető

    csütörtök
    11:45-12:30

    e-mail cím Némethné Bognár Veronika

    péntek
    8:55-9:40

    e-mail cím Papp Attila

    hittan
    magyar nyelv és irodalom
    történelem

    osztályfőnök: 9. C

    kedd
    12:40-13:25

    e-mail cím Posztós Ildikó Piroska

    angol
    spanyol

    péntek
    10:50-11:35

    e-mail cím Rácz László

    fizika
    matematika

    szerda
    8:55-9:40

    e-mail cím Rupáner Ágnes

    színművészet

    e-mail cím Sárkány Rita

    informatika
    matematika

    szerda
    10:50-11:35

    e-mail cím Seres Krisztina

    angol
    orosz

    szerda
    9:50-10:35

    e-mail cím Sipos Attila

    hittan
    történelem

    prefektus

    hétfő
    12:40-13:25

    e-mail cím Szabó Erzsébet

    testnevelés

    osztályfőnök: 12. C
    testnevelés munkaközösség-vezető

    hétfő
    8:55-9:40

    e-mail cím Szalkai Sándor

    gitár

    e-mail cím Szarkáné Gyerjék Judit

    könyvtáros

    e-mail cím Szász Imre

    rendszergazda

    e-mail cím Torma Gábor

    hétfő
    12:40-13:25

    e-mail cím Tóth Gábor

    néptánc

    e-mail cím Tóth Károly

    hittan
    testnevelés

    osztályfőnök: 11. C
    prefektus

    kedd
    8:55-9:40

    e-mail cím Tőzsér Pál SchP

    földrajz
    történelem
    hittan

    osztályfőnök: 11. A
    a Szemiramisz munkacsoport tagja

    csütörtök
    9:50-10:35

    e-mail cím Zsódi Viktor SchP

    hittan

    osztályfőnök: 9. A
    kollégium-vezető
    vezetőségi tag
    hittan munkaközösség vezetője

    csütörtök
    8:55-9:40

    e-mail cím Zsova Tamás

    hittan
    magyar nyelv és irodalom
    latin

    igazgatóhelyettes
    vezetőségi tag
    magyar munkaközösség vezetője

    kedd
    11:45-12:30