bolt.piarista.hu

    Hírek, események az iskola életéből

    Csanki Imre 11. C osztályos tanuló a SUP Világbajnokságon ifjúsági férfi technikai kategóriában 1000m-en a csapattal a
    3. helyen végzett.

    A közelmúlt kajak-kenu versenyein szép eredményeket értek el iskolánk tanulói.


    A tovább mögött olvashatók a részletes eredmények és láthatók a versenyeken készült fotók.

    C1 Női Ifjúsági 500 méteren a Portugáliában zajló korosztályos világbajnokságon Kiss Ágnes a 17-18 évesek között lett a világ legjobbja!

    A Kiss Ágnes-Csorba Zsófia kenus páros megnyerte 200 méteres döntőt az ifik között. Ezzel a 16 esztendős Kiss Ági már a második vb-címét szerezte a 17-18 évesek mezőnyében.

    Molnár Csanád 11. C osztályos tanuló az Ifjúsági és U23 Kajak-kenu Világbajnokságon (2021.03.05., Portugália, Montemor-O-Velhó) a következő eredményeket érte el:
    C2-1000m 6. hely
    C2-500m 3. hely

    2021. augusztus 11-15. között megrendezett Ifjúsági Evezős Világbajnokságon (Bulgária, Plovdiv) Szabó Zétény 11. C) csapata FI8+ egységben 7. helyezést ért el.

    Evezős Országos Utánpótlás Bajnokságon Szabó Zétény 11. C osztályos tanulónk 1. helyezést ért el csapattársaival FI4+ egységben (2021.07.24-25., Szeged).

    Molnár Csanád 11. C osztályos tanulónk az Ifjúsági és U23 Kajak-kenu Európa Bajnokságon (2021.06.24-27., Lengyelország, Poznan) a következő eredményeket érte el:

    • 3. hely C2 ifjúsági 1000m
    • 6. hely C2 ifjúsági 500m

    Szenzációs evezéssel ifjúsági Európa-bajnoki címet szerzett Poznanban Kiss Ágnes 10. C osztályos tanulónk. Az MVM Szeged VE 16 éves tehetsége megnyerte a C1 500 méteres döntőt a lengyelországi korosztályos Eb-n.


    Kása Péter tanítványa a döntőben jobb időt evezett, mint a néhány perccel későbbi futamban az U23-as győztes!

    Csanki Márk 12. C osztályos diákunk a Szolnokon zajló ifjúsági és U23-as
    kajak-kenu válogatón a C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000m A döntőben 1. helyezést ért el.

    Szilágyi Balázs 10. C osztályos tanulónk a Szolnokon zajló ifjúsági és U23-as kajak-kenu válogatón a C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000m A döntőben 3. helyezést ért el.

    Szabó Zétény 10. C osztályos tanulónk evezés sportágban a 65. Regatta a bledi tavon (2021. június 10-13., Bled, Szlovénia) a következő eredményeket érte el:

    • férfi felnőtt 8+: 3. hely magyar ifi válogatott
    • férfi felnőtt 8+: 2. hely magyar ifi válogatott

    Kajak-kenu sportágban a Vajda Attila Regionális Akadémia Kupán (Szolnokon) Zs. Somló Zsuzsanna 7. A osztályos tanulónk a következő
    eredményeket érte el:

    1. hely U13 NC2 2000m
    2. hely U13-14 NC2 500m

    Pozsár Szonja 10. C osztályos tanulónk 2021. május 16-án Fitkid I. osztályú versenyen Big Free kategóriában
    1. helyezést ért el csapatával.


    Gera Dorottya 11. A osztályos tanulónk 2021. május 16-án Fitkid I. osztályú versenyen egyéni gyakorlatával 4.helyezést ért el. Big Free kategóriában induló csapata 1. helyezett, kiscsapata
    3. helyezett lett.

    A Zs. Somló Zsuzsanna 7. A osztályos tanulónk kajak-kenu sportágban a Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokságon (2021.05.07-09) eggyel nagyobb korosztályban ezüst érmes lett.


    2. hely: Zs. Somló Zsuzsanna (7. A)
    - C2 Női Kölyök U13-U14 5km döntő I.

    Könczöl Ádám 11. C osztályos diákunk Budapesten a tollaslabda U19-es korosztály Országos Bajnokságon magabiztos játékkal magyar bajnoki címet szerzett.

    Czakó Ákos 9. C osztályos tanulónk a fallabda Utánpótlás Országos Bajnokságon U17 kategóriában a
    2. helyezést ért el.

    Kajak-kenu sportágban a Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokságon (2021.05.7-9., Győr) Molnár Csanád
    10. C osztályos tanulónk 3. helyezért ért el C-1 18km U17-18 kategóriában,
    Barna Kristóf 10. C osztályos diákunk
    3. helyezett lett K-1 21km U17-18 kategórában.

    Pozsár Szonja 10. C osztályos tanulónk 2021. április 25-én Fitkid I. osztályú versenyen Big Free kategóriában 2. helyezést ért el a csapatával.

    Csanki Márk 11. C osztályos tanulónk a Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokságon (2021.05.7-9., Győr)
    2. helyezést ért el C2 Férfi Ifjúsági
    U17-U18 18km döntő I-ben.

    Nagyszerűen szerepeltek az MVM Szeged VE kajakosai és kenusai a Győrben rendezett Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokságon. A klub versenyzői 8 arany-, 3 ezüst- és 10 bronzéremmel zárták az ob-t. A legeredményesebb Kiss Ágnes (9. C) volt, Kása Péter tanítványa egyesben és Kiszely Petrával párosban is magyar bajnoki címet szerzett 10 kilométeren. - Szegedi Vizisport Egyesület.

    2021. április 25-én Fitkid I. osztályú versenyen Gera Dorottya 11. A osztályos tanulónk kiscsapat formációja
    1. helyezést ért el. Big Free kategóriában induló csapa 2.helyezett lett.

    2021. május 2-án rendezték meg Dunakeszin a VSD Pesti Sport Kupa felnőtt tollaslabda versenyt, ahol Könczöl Ádám 11. C osztályos tanulónk egyéniben első, még párosban harmadik helyet szerezte meg kitűnő játékkal.

    Czank-Varga Benjámin 9. C osztályos tanuló a következő eredményeket érte el gyorskorcsolyában - felnőttek között:

    - Felnőtt országos bajnokság 2021.03.13-14. Ezüst érem váltóban
    - 17. Tisza Kupa 2021.03.19-20. Egyéni és váltóban. Junior C kategóriában a felnőttekkel összevonva mindent megnyert: 500, 1000, 1500 méteren és váltóban is első helyezést ért el.

    2021. március 20-án rendezték meg a Férfi I. osztályú tollaslabda csapatbajnokság rájátszását Szegeden, amelyet a Goodwill Pharma Tisza Tollas Se az első helyről várt.

    Szoros küzdelemben sikerült a címvédés, így Könczöl Ádámék idén is bajnoki arannyal zárták a csapatbajnokságot.

    Nógrádi Bence 12. A osztályos tanulónk a rövidpályás gyorskorcsolya Felnőtt Országos Bajnokságon (Budapest,
    2021. március 13-14.) összetett
    3. helyezért ért el.

    Nógrádi Panka 8. A osztályos tanulónk a rövidpályás gyorskorcsolya Országos bajnokság Junior C korcsoportban1500 méteren 2. helyezést, összetettben 4. helyezést ért el.

    A Jász Kupán Junior C korcsoportban 1000 méteren 3. helyezést szerzett.

    Czank-Varga Benjámin 9. C osztályos tanulónk 2021. február 26-27-én a rövidpályás gyorskorcsolya Junior országos bajnokságon minden távon országos bajnok lett, összetettben is a dobogó legfelső fokára állt fel. A váltó versenyben is sikerült nyerne csapatával, ezért 2 kupával és 5 aranyéremmel tért haza.

    Nógrádi Bence 12. A osztályos tanulónk rövidpályás gyorskorcsolya versenyszámban a Magyar junior országos bajnokságon (2021. február 26-27.) összetett 2. helyezést ért el.

    Czakó Ákos Géza 9. C osztályos tanulónk 2021. február 20-án a Squash Utánpótlás Ranglista Versenyen U17-es kategóriában 3. helyezést ért el.

    Gárdián Lajos Zsombor 8. A osztályos diákunk rövidpályás gyorskorcsolyában a következő eredményeket érte el:
    5. Jász Kupa (2021.február 13-14., Jászberény)
    1. hely: rövidpályás gyorskorcsolya 2000m váltó
    Egyéb infó itt: http://hunskate.hu/hirek/short-track/nagy-csatak-a-jegen

    Oldalak