bolt.piarista.hu

    Hírek, események az iskola életéből

    Varga Réka 11. C osztályos tanulónk kimagasló eredményeket ért el a
    VII. Gyermek-Serdülő-Ifjúsági-Junior-Felnőtt Uszonyos- és búvárúszó Rövidpályás Országos Bajnokságon...

    2019. december 16-án a Megyei Úszó Diákolimpián következő eredmények születtek...

    Bíró Hanna 10. C osztályos gyorskorcsolyázónk 500 és 1500 méteren ott lesz Lausanne-ban, a téli ifjúsági olimpián.

    A hunskate.hu teljes cikke ide kattintva olvasható.

    2019. december 8-án Szekeres Réka és Nagy Fruzsina 11. C osztályos tanulók Zalaegerszegen felnőtt JUDO Első osztályú csapatbajnokságon vettek részt, ahol a csapattal harmadik helyezést értek el.

    Nagy Fruzsina 11. C osztályos tanulónk a hétvégén a United World Sport Kempo Federation (UWSKF) égisze alatt a Sport Kempo Világbajnokságon -56kg-ban kempo submission Gi és NoGi kategóriában Világbajnoki aranyérmet szerzett.

    pdf 2019. november 6-18. között rendeztük meg a piarista gimnázium labdarúgó házibajnokság őszi fordulóját, amelyen a fiúcsapatok mellett lánycsapatok is részt vettek.
    Részletek a pdf-ben.

     

    2019. november 21-én futsal városi diákolimpián iskolánk csapata egy vereség mellett két döntetlent ért el és így a harmadik helyen végzett csoportjában...

    2019. november 18-én hétfőn délelőtt a szegedi Sportuszodában a Városi Úszó Diákolimpián a következő eredmények születtek...

    Gera Márton 11. A osztályos tanulónk 2019. november 8-10. között a szlovákiai Spisska Nova Ves-ben, a Danubia Cup nemzetközi rövidpályás gyorskorcsolya versenyen vett részt, ahol a felnőtt mezőnyben mindhárom távon érmet szerezve az összetett 1. helyezést érte el.

    Borka Panna 9. C osztályos tanulónk remek eredményeket ért el a
    XVII. Cápa - XLIX. Serdülő - XXIX. Junior Uszonyos- és búvárúszó Országos Bajnokságon 2019-ben, Dunaújvárosban...

    Varga Réka 11. C osztályos tanulónk kimagasló eredményeket ért el a
    XVII. Cápa - XLIX. Serdülő - XXIX. Junior Uszonyos- és búvárúszó Országos Bajnokságon 2019-ben, Dunaújvárosban...

    2019. október 26-án került megrendezésre a 17. Fitkid Európa Bajnokság, ahol Gera Dorottya 10. A osztályos tanulónk a Big Free kategóriában 1. helyezést ért el csapatával.

    Egyéniben Open Cup 3. helyezést szerzett.

    Nógrádi Bence 11. A osztályos tanulónk 2019 októberében Bormioban (Olaszország) részt vett az Alta Valtellina Trophy nemzetközi rövidpályás gyorskorcsolya versenyen, ahol egyéni összetettben 3. helyet, váltó csapatban szntén 3. helyet ért el.

    Az Atlétika Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokságon (Diákolimpia verseny), V.-VI. korcsoportban (2019.10.20., Kecskemét) 12. helyezést ért el a 4x1500m fiú váltó.


    A csapat tagjai: Csanki Imre 9. C, Markovics Levente 10. C,
    Rácz Gellért 11. A, Sándor Péter 11. C

    2019. október 5-én rendezték meg Szegeden a MOL Suliváltót, amelyen szegedi általános iskolák és középiskolák csapatai vehetnek részt...

    2019. szeptember 28-29-én került megrendezésre a kajak-kenu diákolimpia, amelyen iskolánk tanulói szép eredményeket értek el...

    2019. szeptember 25-én, Hódmezővásárhelyen a Megyei Ügyességi és Váltófutó Diákolimpián vettek részt diákjaink és a következő eredmények születtek...

    Slíz Bálint 12. B osztályos tanulónk kiemelkedő eredményeket ért el úszásban.


    Bálint nyári úszó eredményei a tovább mögött olvashatók...

    Lengyelországban, Gniezno-ban rendezték meg az U17-es korosztály csapat és egyéni tollaslabda európa-bajnokságát.

    Könczöl Ádám 10. C osztályos diákunk 128 indulóból a legjobb 32 közé jutott, ahol igen nagy csatában kapott ki, európa egyik legjobb orosz versenyzőjétől.

    Nógrádi Bence 11. A osztályos tanulónk kimagasló eredményt ért el a Pannonia kupa nemzetközi versenyen Budapesten 2019. szeptember 20-22. között:

    • Összetett 1. hely
    • Váltó 1. hely

    Öt földrész 36 ország közel ezer versenyzőjének részvételével rendezték meg az idei év Olimpiai Reménységek Versenyét (Olimpic Hopes Regatta), melynek a szlovák főváros, Pozsony adott otthont. Eredetileg csak a visegrádi országok versengtek egymással, mára igazi világeseménnyé nőtte ki magát, serdülő világbajnokságként tekint rá a kajak-kenu világ...

    Varga Réka 11. C osztályos tanulónk a CMAS Uszonyosúszó Junior Világbajnokságon Egyiptomban
    (Sharm-el Sheikh) a következő eredményeket érte el:

    • 1500m felszíni úszás 8. hely
    • 800m felszíni úszás 10. hely

    Kapcsolódó videó

    A delmagyar.hu kapcsolódó cikke...
     

    Folytatódik a szép hagyomány a Goodwill Pharma Tisza Tollas SE-nél: a szegedi egyesület ezúttal is képviselteti magát a tollaslabdázók korosztályos Európa-bajnokságán. Az U17-esek pénteken rajtoló lengyelországi eseményén Bozsogi Anna és Könczöl Ádám lesz ott a magyar válogatottban.

    Csanki Márk, Segura-Baranyai Dániel, Molnár Dániel, Ujvári Viktória, Juhász Laura, Csanki Imre, Gyányi Levente, Molnár Csanád, Szilágyi Balázs, Megyesi Botond, Barna Kristóf nyári kajak-kenu eredményei a tovább mögött...

    Ezüstérmes lett az U17-es fiú strandkézilabda-válogatott a Lengyelországban megrendezett
    Európa-bajnokságon. A csapatnak tagja volt a Pick Szeged játékosa,
    Szilágyi Benjamin.


    A delmagyar.hu kapcsolódó cikke.

    Molnár Csenge 12. C osztályos tanulónk 2019. július 11-14. között ifjúsági és
    U23-as Európa-bajnokságon versenyzett a csehországi Racicében...

    Takács Regő 10. C osztályos tanulónk a karate világbajnokság: WUKF Karate World Championship 2019 versenyén (2019. június 20-23., Bratislava) vett rész egy remek eredményt ért el:

    • kata: 3. hely

    Bíró Hanna 9. C osztályos tanulónk a Gyorsasági Görkorcsolyázó Diákolimpia országos döntőjében V. korcsoportban
    1. helyezést ért el.

    Varga Réka 10. C osztályos tanulónk 2019. június 8-án Gyöngyösön vett részt az Uszonyosúszó diákolimpián, ahol remek eredményeket ért el:

    • 100m felszíni: 3. hely
    • 200m gyors: 3. hely
    • 50m búvár: 4. hely
    • 100m gyors: 4. hely

    Bálint Béla 8. A osztályos tanuló a Gyorsasági Görkorcsolya Profi Junior Országos Bajnokságon
    (Szeged, 2019. május 11-12.)
    a következő eredményeket érte el:

    • Rövidtáv: 4. hely
    • Hosszútáv: 3. hely
    • Egyéni összetett: 3. hely

    2019. május 25-én Nagy Fruzsina 10. C osztályos tanulónk a Global Grappling Diákolimpián vett részt és a következő eredményeket érte el:

    • Gi grappling kadet haladó 52kg
      3. hely
       
    • No Gi grappling kadet haladó 52kg
      3. hely

    Slíz Bálint 11. B osztályos tanulónk az utóbbui hónapokban szép eredményeket ért el úszás sportágban.


    A részletes lista a tovább mögött olvasható.

    Oldalak