bolt.piarista.hu

 

Kedves szülők, kedves diákjaink!
A miniszterelnök bejelentése alapján a következő héttől kezdve új munkarendben folytatódik a tanév. Kérjük, kövessék figyelemmel az iskola honlapját és Facebook oldalát, melyeken az állami és a fenntartói előírások alapján folyamatos tájékoztatást adunk az oktatással kapcsolatban.


Szívesen várjuk visszajelzéseiket a digitális távoktatással kapcsolatosan bármilyen tapasztalatról, hogy hatékony segítséget nyújthassunk a gyerekeknek, családoknak (örömök, nehézségek, a tananyag mennyisége, a kapcsolattartás sűrűsége, gép előtt töltött idő, hogyan él a család ezzel a munkarenddel együtt, technikai nehézségek...). digitalis@szeged.piarista.hu

 

Ügyeleti napok:
Minden héten hétfőn és csütörtökön 8:00-14:00 óra között.

 

Címlap » Ügyességi és Váltófutó Diákolimpia

    Ügyességi és Váltófutó Diákolimpia

    Tanév: 
    2017-2018

    A következő eredmények születtek a megyei Ügyességi és Váltófutó Diákolimpián (2017.09.27., Szeged):

    • 1. hely svédváltó leány: Diallo Alina 11. C, Halász-Szabó Emese, Nagy Fanni 10. C, Óvári Kata 12. C
    • 1. hely svédváltó fiú: Tóth Alex, Papp Ákos 11. C, Paragi Levente, Nagy Norman 12. C
    • 1. hely távolugrás leány: Diallo Alina 11. C, Halász-Szabó Emese, Nagy Fanni 10. C, Sojka Maya 9. C, Óvári Kata 12. C
    • 1. hely gerelyhajítás leány: Rumpf Kármen, Diallo Alina 11. C, Barabás Kata, Kókai Laura, Zádori Zita 12. C
    • 1. hely gerelyhajítás fiú: Bakos Benedek, Szigeti Levente, Nagy Norman 12. C, Péter György, Szabó Kevin 11. C
    • 2. hely távolugrás fiú: Bakos Benedek, Vásárhelyi Viktor, Szanka Ákos, 12. C, Piti Richárd 11. C, Molnár Imre 9. C
    • 3. hely súlylökés fiú: Bakos Benedek, Nagy Norman 12. C, Péter György, Piti Richárd, Szabó Kevin 11. C
    • 3. hely súlylökés fiú (III-IV. kcs.): Suták Gergő 7. A, Nagy Norbert, Takács Regő, Gárgyán Ádám, Kohonitz-Turbok Robert 9. C
    • 3. hely távolugrás fiú (III-IV. kcs.): Suták Gergő 7. A, Nagy Norbert, Takács Regő, Gárgyán Ádám, Kohonitz-Turbok Robert 9. C