bolt.piarista.hu

Nyári ügyeleti napok:

Az ügyeleti napok a következőképpen alakulnak a nyári szünetben:

  • 2019. július 3. (szerda) 9:00-13:00
  • 2019. július 10.(szerda) 9:00-13:00
  • 2019. július 17.(szerda) 9:00-13:00
  • 2019. július 24.(szerda) 9:00-13:00
  • 2019. július 31.(szerda) 9:00-13:00
  • 2019. augusztus 14.(szerda) 9:00-13:00
  • 2019. augusztus 21.(szerda) 9:00-13:00
  • 2019. augusztus 28.(szerda) 9:00-13:00

Ezeken a napokon van lehetőség ügyintézésre.


Osztályozó-, javítóvizsgák időpontja:

2019. augusztus 26-én (hétfő) 9.00 órától


 

Címlap » Diákolimpia sikerek

    Diákolimpia sikerek

    Tanév: 
    2018-2019

    2019. április 24-25-én, és április 29-én került megrendezésre Hódmezővásárhelyen és Szegeden a megyei V-VI. korcsoportos egyéni diákolimpia, amelyen iskolánk diákjai kimagasló eredményeket értek el...

    Megyei V-VI. kcs egyéni diákolimpia (2019. április 24-25., április 29., Hódmezővásárhely, Szeged)

    • 1. hely Szabó Kevin 12. C gerelyhajítás
    • 1. hely Rácz Gellért 10. A 3000m síkfutás
    • 1. hely 4x100m váltófutás A váltó (Molnár Imre, Sándor Péter, Csizmazia Barnabás 10. C, Papp Ákos 12. C)
    • 1. hely Tóth Martin 12. C magasugrás
    • 1. hely Diallo Alina 12. C gerelyhajítás
    • 1. hely Halász-Szabó Emese 11. C 100m síkfutás
    • 1. hely Halász-Szabó Emese 11. C távolugrás
    • 2. hely Mándoki Mihály 9. C gerelyhajítás
    • 2. hely 4x100m váltófutás B váltó (Magyar Dániel 9. C, Gulyás Zoltán 10. C, Nagymihály Dominik 11. C, Tóth Alex 12. C)
    • 2. hely Wéber Zsanna 9. C magasugrás
    • 2. hely Papp Ákos 12. C 100m, 200m
    • 2. hely Bűn Zsóka 9. C 200m síkfutás
    • 2. hely Péter György 12. C gerelyhajítás
    • 2. hely Gárgyán Ádám 10. C magasugrás
    • 2. hely Magyari Dániel 9. C 200m síkfutás
    • 2. hely Kiss Dóra 11. C 800m síkfutás
    • 3. hely Nagy Kende 10. C magasugrás
    • 3. hely Sándor Péter 10. C 100m síkfutás
    • 3. hely Wéber Zsanna 9. C súlylökés
    • 3. hely Bűn Zsóka 9. C 100m síkfutás
    • 3. hely Zombori Evelin 9. C magasugrás
    • 3. hely Magyari Dániel 9. C távolugrás
    • 3. hely Bálint Bence 10. C gerelyhajítás
    • 3. hely Tóth Alex 12. C távolugrás
    • 3. hely Szabó Kevin 12. C súlylökés