bolt.piarista.hu

Címlap » Kajak-kenu eredmények

    Kajak-kenu eredmények

    Esemény kategória: 
    Tanév: 
    2021-2022

     

     

     

     

    Csanki Márk 12. C
    Felnőtt és Parakenu Magyar Bajnokság és Világbajnoki válogató
    3. hely C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000m - A Döntő

    Serdülő, Ifjúsági, U23-as Országos Bajnokság
    3. hely C2 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500m - A Döntő

    I. Ifjúsági és U23-as válogató
    1. hely C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000m - A Döntő
    3. hely C2 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500m - A Döntő

    Ifjúsági Tájékoztató Verseny
    3. hely C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000m - A Döntő


    Csanki Imre 11. C
    Vajda Attila Regionális Akadémiai Kupa (kajak) / Vajda A. és Kökény R. Reg. Akadémiai Kupa (kenu)
    2. hely C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000m - A Döntő

    I. Ifjúsági és U23-as válogató
    2. hely C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000m - Döntő

    LOOPA SUP
    1. hely SUP-Inf. Férfi Ifjúsági U17-U18 200m - Döntő I.
    3. hely SUP-Inf. Férfi Ifjúsági U17-U18 4km - Döntő I.

    Serdülő, Ifjúsági, U23-as Országos Bajnokság
    4. hely C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 5000m - Döntő I.
    5. hely C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 200m - A Döntő


    Gyányi Levente 11. C
    Serdülő, Ifjúsági, U23-as Országos Bajnokság
    1. hely C2 Férfi Ifjúsági U17-U18 5000m - Döntő I.
    7. hely C1 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500m - A Döntő

    LOOPA SUP
    4. hely SUP-Inf. Férfi Ifjúsági U17-U18 200m - Döntő I.
    2. hely SUP-Inf. Férfi Ifjúsági U17-U18 4km - Döntő I.


    Szilágyi Balázs 11. C
    Serdülő, Ifjúsági, U23-as Országos Bajnokság
    1. hely C2 Férfi Ifjúsági U17-U18 5000m - Döntő I.
    2. hely C4 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500m - A Döntő
    2. hely C2 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500m - A Döntő
    2. hely C2 Férfi Ifjúsági U17-U18. 1000m - A Döntő


    Molnár Dániel 12. C
    Serdülő, Ifjúsági, U23-as Országos Bajnokság
    3. hely C2 Férfi Ifjúsági U17-U18. 1000m - A Döntő
    4. hely C2 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500m - A Döntő
    9. hely C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 200 m - A Döntő


    Megyesi Botond
    Serdülő, Ifjúsági, U23-as Országos Bajnokság
    1. hely C4 Férfi Ifjúsági U17-U18. 1000m - A Döntő
    4. hely C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 200m - A Döntő


    Molnár Csanád 11. C
    Felnőtt és Parakenu Magyar Bajnokság és Világbajnoki válogató
    5. hely C2 Férfi Felnőtt 1000m - A Döntő
    Serdülő, Ifjúsági, U23-as Országos Bajnokság
    2. hely C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 5000m - Döntő I.


    Barna Kristóf 11. C
    Serdülő, Ifjúsági, U23-as Országos Bajnokság
    2. hely K4 Férfi Ifjúsági U17-U18. 1000m - A Döntő
    4. hely K4 Férfi Ifjúsági U17-U18 5000m - Döntő I.

    Körös Kupa, Sándor Tamás Emlékverseny
    3. hely K2 Férfi Ifjúsági U17-U18 500m - A Döntő
    3. hely  K1 Férfi Felnőtt 10km - Döntő I.

    Vidék Bajnokság
    4. hely K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000m - A Döntő


    Ujvári Viktória
    Serdülő, Ifjúsági, U23-as Országos Bajnokság
    1. hely K4 Vegyes Ifjúsági U17-U18 500m - A Döntő
    7. hely K2 Női Ifjúsági U17-U18. 200m - A Döntő

    Körös Kupa, Sándor Tamás Emlékverseny
    1. hely K2 Női Ifjúsági U17-U18. 500m - A Döntő
    4. hely K1 Női Ifjúsági U17-U18 1000m - A Döntő


    Zs. Somló Zsuzsanna
    2021.08.01, Sukoró magyar bajnok lett Pc2 U13 2000m-en (Kenu).