Címlap » Hirek » 2018 2019 » Dugonics András Piarista Gimnázium XII. Nyílt Atlétika versenye

    Dugonics András Piarista Gimnázium XII. Nyílt Atlétika versenye

    Esemény kategória: 
    Tanév: 
    2018-2019

    A verseny ideje : 2018. szeptember 28. (péntek) 13.30 órától

    A verseny helye : Dugonics András Piarista Gimnázium, Szeged, Bálint Sándor utca 14.

    A verseny célja : népszerűsíteni az atlétika sportágat, versenyzési lehetőséget biztosítani Csongrád megye tanulói részére.

    A verseny rendezője : a Dugonics András Piarista Gimnázium atlétikai sportköre

    A versenybíróság:

    • elnök: Boczor Zoltán
    • elnökhelyettes: Tóth Károly
    • titkár: Szabó Erzsébet

    Jelentkezés : a versenyszámok helyszínén, az időrendben jelzett időpontokban.

    Indulási korlátozás : IV. korcsoportban a tanulók a 400m és a 800m síkfutás közül csak az egyik futószámban indulhatnak!

    A részvétel minden versenyző számára díjtalan .

    Eredményhirdetés: a versenyszámok közötti szünetekben.

    Díjazás : az I.-II.-III.-IV. kcs. versenyszámaiban az I-III. helyezettek érem díjazásban részesülnek.

                   

    Egyéb:

    • az öltözőkben hagyott értéktárgyakért a rendezőség felelősséget nem vállal
    • az időrend tájékoztató jellegű, a létszámtól függően változhat

     

    Korcsoportok és versenyszámaik:

    I. (2010 évben vagy később születettek) kcs. (fiú, leány)

    60m, kislabdahajítás, távolugrás

     

    II. (2008-2009) kcs. (fiú, leány)

    60m, kislabdahajítás, távolugrás, 600m

     

    III. (2006-2007) kcs. - III. (2005-2006) kcs. (fiú, leány):

    60m, 600m, kislabdahajítás, távolugrás

     

    IV. (2004-2005) kcs. (fiú, leány):

    100m, 400m, 800m, kislabdahajítás, súlylökés, távolugrás

     

    Időrend:

    Idő

    Versenyszám

    Korcsoport

     

    13.30

    60m

    I.-II. kcs.

    leány időelőfutam

    13.30

    távolugrás

    IV. kcs.

    leány (régi pálya)

    13.30

    kislabdahajítás

    I.-II. kcs.

    fiú (A és B pálya)

    13.50

    60m

    III. kcs.

    leány időelőfutam

    14.10

    60m

    I.-II. kcs.

    fiú időelőfutam

    14.10

    távolugrás

    IV. kcs.

    fiú (régi pálya)

    14.10

    kislabdahajítás

    III. kcs.

    fiú (A és B pálya)

    14.30

    60m

    III. kcs.

    fiú

    14.40

    távolugrás

    I.-II. kcs.

    fiú (régi + új pálya)

    14.50

    60m

    I.-II. kcs.

    leány döntő

    14.50

    kislabdahajítás

    I.-II. kcs.

    lány (A és B pálya)

    14.55

    60m

    III. kcs.

    leány döntő

    15.00

    60m

    III. kcs

    fiú döntő

    15.05

    60m

    I.-II. kcs.

    fiú döntő

    15.10

    400m

    IV. kcs.

    fiú

    15.15

    távolugrás

    III. kcs.

    fiú (új pálya)

    15.20

    400m

    IV. kcs.

    leány

    15.30

    600m

    II.-III. kcs.

    leány időfutam

    15.30

    kislabdahajítás

    III. kcs.

    lány (A és B pálya)

    15.50

    600m

    II.-III. kcs.

    fiú időfutam

    15.50

    távolugrás

    I.-II. kcs.

    leány (régi + új pálya)

    16.10

    100m

    IV. kcs.

    fiú időelőfutam

    16.10

    kislabdahajítás

    IV. kcs.

    fiú (A pálya)

    16.10

    súlylökés

    IV. kcs.

    leány

    16.20

    100m

    IV. kcs.

    leány időelőfutam

    16.20

    távolugrás

    III. kcs.

    leány (új pálya)

    16.30

    800m

    IV. kcs.

    fiú

    16.40

    800m

    IV. kcs.

    leány

    16.40

    kislabdahajítás

    IV. kcs.

    leány (A pálya)

    16.40

    súlylökés

    IV. kcs.

    fiú

    16.50

    100m

    IV. kcs.

    fiú döntő

    16.55

    100m

    IV. kcs.

    leány döntő