NYÁRI ÜGYELETI NAPOK:
Az ügyeleti napok a következőképpen alakulnak a nyári szünetben:
minden szerda 9-13 óráig.
Csak ezeken a napokon van lehetőség ügyintézésre.

OSZTÁLYOZÓ ÉS JAVÍTÓVIZSGÁK IDŐPONTJA:
2022. augusztus 24. (szerda)

Megyei úszó diákolimpia

Tanév: 
2018-2019

2019. január 14-én délelőtt zajlott a megyei úszó diákolimpia verseny Hódmezővásárhelyen. Iskolánkat V-VI. korcsoportban Varga Réka Szandra 10. C és  Mikházi Zsombor 9. C kiválóan úszó tanulóink képviselték, akik éremmel tértek haza!

Férfi 100m gyorsúszáson Mikházi Zsombor elhozta az ARANYÉRMET, egy századdal megelőzve a második helyezettet. Ezzel kivívta magának az Országos Diákolimpián való indulás jogát, amely március 9-én lesz Győrben.

Varga Réka Szandra a 100 méter gyorsúszáson elért 4. helyezése után a 100m mellúszáson remekül szerepelve II. helyezést ért el.