NYÁRI ÜGYELETI NAPOK:
Az ügyeleti napok a következőképpen alakulnak a nyári szünetben:
minden szerda 9-13 óráig.
Csak ezeken a napokon van lehetőség ügyintézésre.

OSZTÁLYOZÓ ÉS JAVÍTÓVIZSGÁK IDŐPONTJA:
2022. augusztus 24. (szerda)

III. Országos Állategészségügyi Verseny

Tanév: 
2019-2020

Berta Jázmin, Masa Kinga és Urbán Zoltán - 11. A osztályos diákjaink -  a III. Országos Állategészségügyi Verseny döntőjében 6. helyezést ért el. A négyfordulós verseny utolsó állomásának Budapesten az Állatorvostudományi Egyetem adott helyet március 6. és 8. között. A döntőbe jutottak különleges programokon vehettek részt és hasonlóan nem hétköznapi feladatokkal kellett megbirkózniuk.

Diákjaink kitartó szorgalma és lelkes munkája meghozta gyümölcsét.

Gratulálunk nekik!

csoportkép a verseny résztvevőiről