Adventi koncert a Szegedi Piarista Templomban

Tanév: 
2023-2024

„Alszik mindenki, császár, kancellár, gróf, beamter, jurátus, nemes kisasszony, s belefáradva dacos sírásába, édesdeden szunnyad a kisded is, aki megszületett, és minden érlökésre nő, csodálatosan, csodává épül.
Lélegzése már olyan, mint az életé, s benne van a világ. „

(Kosztolányi Dezső)

Kedves Szülők, Diákjaink!
Kedves Közösségünk!

Szeretettel várunk Mindenkit Adventi hangversenyünkre!
A Koncerten fellépnek a művészeti iskola és a gimnázium tanulói, valamint iskolánk kórusa. Adventi várakozásunk örömét gyertyagyújtással, közös énekléssel, verssel és zenével szeretnénk meghittebbé tenni. A koncertet követően az iskola aulájában teázásra és egy kis beszélgetésre hívjuk a jelenlévőket.

Időpont: 2023. december 19. kedd, 18:00 óra
Helyszín: Szegedi Piarista Templom

Dugonics András Piarista Gimnázium Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
(6724 Szeged, Bálint Sándor u. 14.)