Szóbeli felvételi időpontok 2024. - Négyosztályos képzés

Tanév: 
2023-2024

Tisztelt Szülők, Kedves Felvételiző Diákok!

Elkészítettük  a szóbeli beosztását a négyosztályos képzésünkre jelentkező tanulóknak. Ahol kérték, igyekeztünk a kért időpontra hívni Önöket.

Kérjük, hogy a megadott időpont előtt 20 perccel érkezzenek meg, az aulában diákjaink segítenek a helyszín megtalálásában.

Egy tanuló és szülő maximum 30 percet tölt egy Bizottságnál.

Akik kettő vagy három tagozatot is megjelöltek iskolánk esetében, egyszerre, egy időpontban lesz a vizsgájuk!

A tájékoztató füzetet, illetve ellenőrző könyvet, vagy az elektronikus napló másolatát (amiben az év közben szerzett jegyek megtekinthetők), valamint az esetlegesen elmaradt felvételi anyagokat (saját jelentkezési lap, plébánosi ajánlás, ha van, boríték, motivációs levél, sporttagozatos képzésünknél: edzői ajánlás, ha van, orvosi vélemény), hozzák magukkal!

A szóbeli felvételire kapott időpontokon sajnos nem tudunk változtatni, amennyiben mégis, valamilyen rendkívüli esemény miatt szükségük lenne az időpont változtatására, kérjük, a zsova.tamas@szeged.piarista.hu email címen jelezzék.

Kérjük, ha valamilyen oknál fogva nem vesznek részt a szóbeli felvételin, jelezzék az előbbi e-mail címen!

Tájékoztató a gyakorlati felvételiről a sporttagozatos képzésünkre jelentkezőknek:

-A gyakorlati felvételi vizsga iskolánk tornatermében lesz

-A gyakorlati felvételi vizsgára az alábbi időpontokban van lehetőség, függetlenül a szóbeli felvételitől: (pl. ha valaki keddi napra kapott időpontot szóbeli felvételire, szombati napon is jöhet elvégezni a testnevelés gyakorlati vizsgát)

március 5. 13.30-15.30 között

március 8. 12.30-14.30 között

március 9. 10.00-14.30 között

március 12. 13.30-15.30 között

március 14. 13.30-15.30 között

Szeged, 2024. február 28.
Zsova Tamás