Tollaslabda Diákolimpia országos döntője - egyéni versenyek

Tanév: 
2023-2024

Sándor Anna és Sándor Bertalan 9. B tanulóink 2024. április 6-7-én, Cegléden megrendezett Tollaslabda Diákolimpia országos döntőjében képviselték iskolánkat.

Sándor Anna a B kategória IV. korcsoportjában a négy nyert meccset követően a második helyen került a főtáblára, ahol az egyenes kieséses szakaszban a következő négy meccset is megnyerve, így első helyen végzett.

Sándor Bertalan szintén a B kategória IV. korcsoportjában a négy meccsből hármat megnyert, így ő tizedik helyen került főtáblára. Az egyenes kieséses szakaszban az első fordulót nyerte, azonban a következő meccsen a későbbi második helyezettől kapott ki, így összesítésben a tizedik helyen végzett.

Felkészítőik: Bálint Lászlóné és Somodiné Bálint Rebeka