bolt.piarista.hu

Címlap » Kosárlabda Diákolimpia városi forduló

NYÁRI ÜGYELETI NAPOK:
Az ügyeleti napok a következőképpen alakulnak a nyári szünetben: minden szerda 9-13 óráig. Ezeken a napokon van lehetőség ügyintézésre.

OSZTÁLYOZÓ-, JAVÍTÓVIZSGÁK IDŐPONTJA:
2021. augusztus 23-án (hétfő)

Kosárlabda Diákolimpia városi forduló

Esemény kategória:
    Tanév:
    2016-2017

Néhány év szünet után, iskolánk újra indított kosárcsapatot a városi diákolimpián.
    A csapatot Boczor Zoltán tanár úr készítette föl és 2016. november 30-án, illetve december 13-án játszotta mérkőzéseit a városi amatőr kosárlabda bajnokságban.
    A versenyen 5 iskola vett részt beleszámítva minket is.
    Az első napon két csapat ellen játszottunk, először a Deákkal mérkőztünk meg, amit sajnos egy vereséggel zártunk. A második mérkőzésünket a Radnóti ellen játszottuk, amiben az ellenfél csapata kerekedet fölénk ismét.
    Szerencsénkre ez a két csapat bizonyult a legjobbnak, és a hátralévő két meccsünket a Csonka és a Kőrösi iskolák ellenében már sikerült megnyerni, így dobogós helyen végeztünk!
    A vereségtől egyáltalán nem csüggedtünk el, mivel mindenki úgy érezte, hogy többet is ki tud hozni magából és annak is örültünk, hogy végre más iskolákkal is összemérhettük tudásunkat.

A csapat tagjai: Baranyi Dávid, Boga Szabolcs, Kaszper Boldizsár, Merlák Zoltán, Novák Ádám, Papp Bence, Ritka József, Valkony Regő (12. A), és Korsós Martin (11. A)