bolt.piarista.hu

 

Kedves szülők, kedves diákjaink!
A miniszterelnök bejelentése alapján a következő héttől kezdve új munkarendben folytatódik a tanév. Kérjük, kövessék figyelemmel az iskola honlapját és Facebook oldalát, melyeken az állami és a fenntartói előírások alapján folyamatos tájékoztatást adunk az oktatással kapcsolatban.


Szívesen várjuk visszajelzéseiket a digitális távoktatással kapcsolatosan bármilyen tapasztalatról, hogy hatékony segítséget nyújthassunk a gyerekeknek, családoknak (örömök, nehézségek, a tananyag mennyisége, a kapcsolattartás sűrűsége, gép előtt töltött idő, hogyan él a család ezzel a munkarenddel együtt, technikai nehézségek...). digitalis@szeged.piarista.hu

 

Ügyeleti napok:
Minden héten hétfőn és csütörtökön 8:00-14:00 óra között.

 

Címlap » Megyei V-VI. korcsoport egyéni Diákolimpia

    Megyei V-VI. korcsoport egyéni Diákolimpia

    Tanév: 
    2017-2018

    A megyei V-VI. korcsoport egyéni Diákolimpián (2018. április 23-25., Hódmezővásárhely, Szeged) a következő eredmények születtek:

    • 1. hely Papp Ákos 11. C 100m, 200m, 400m síkfutás
    • 1. hely 4x100m váltófutás (Paragi Levente, Nagy Miklós, Nagy Norman 12. C, Papp Ákos 11. C)
    • 1. hely Nagy Fanni 10. C 200m síkfutás
    • 1. hely Hajnács Lili 10. C 3000m síkfutás
    • 1. hely Diallo Alina 11. C gerelyhajítás
    • 1. hely Szabó Kevin 11. C gerelyhajítás
    • 1. hely Barabás Kata 12. C súlylökés
    • 2. hely Barabás Kata 12. C gerelyhajítás
    • 2. hely Nagymihály Dominik 10. C 1500m síkfutás
    • 2. hely Rácz Gellért 9. A 3000m síkfutás
    • 2. hely Szanka Ákos 12. C 3000m síkfutás
    • 2. hely Berta Panni 10. C 100m síkfutás
    • 2. hely Paragi Levente 12. C 100m síkfutás
    • 2. hely Nagy Miklós 12. C magasugrás
    • 2. hely Nagy Norman 12. C gerelyhajítás
    • 2. hely Piti Richárd 11. C súlylökés
    • 2. hely Hajnács Lili 10. C 1500m síkfutás
    • 2. hely Bálint Bence 9. C gerelyhajítás
    • 2. hely 4x400m váltófutás (Paragi Levente, Molnár Lajos 12. C, Papp Ákos 11. C, Gulyás Zoltán, 9. C)
    • 3. hely Kiss Dóra 10. C 1500m síkfutás
    • 3. hely Nagy Miklós 12. C távolugrás
    • 3. hely Gera Márton 9. A 3000m síkfutás
    • 3. hely Kókai Laura 12. C gerelyhajítás