bolt.piarista.hu

Címlap » Olimpiai Reménységek Versenye

    Olimpiai Reménységek Versenye

    Esemény kategória: 
    Tanév: 
    2020-2021

    22 ország U15-U18-as legjobbjaival indult a szezon egyetlen utánpótlás gyorsasági világversenye a szegedi ORV. Több mint 400 versenyző érkezett a Maty-éri pályára ahol 129 futamot bonyolítottak le a szervezők és 74 számban osztottak érmet.
     

    Csanki Márk 11. C
    NKM Szeged VE éremeső az ORV-n – mindenki dobogóra állhatott. Parádés teljesítményt nyújtottak az NKM Szeged VE kajakosai és kenusai a Maty-éren rendezett Olimpiai Reménységek Versenyén, hiszen mindenki szerzett legalább egy érmet az ORV-n. A 15-18 éves korosztály idei legjelentősebb nemzetközi regattáján az NKM tehetségei összesen 9 arany-, 9 ezüst- és 4 bronzérmet gyűjtöttek.  
     
    1. Csanki Márk - Papp László - Molnár Csanád - Bakos Zoltán  - C4 Férfi U15-U17 500 méter A Döntő
    2. Csanki Márk - Papp László - C2 Férfi U17 500 méter A Döntő
    2. Csanki Márk - Papp László - C2 Férfi U17 1000 méter A Döntő


    Molnár Csanád 10. C
    C1 1000m 2. hely
    C2 1000m 1. hely
    C2 500m 1. hely
    C4 500m 1. hely


    Gyányi Levente, Molnár Csanád, Szilágyi Balázs 10. C
    1. Gyányi Levente - Molnár Csanád - C2 Férfi U15-U16 500 méter A Döntő
    1. Gyányi Levente - Molnár Csanád - C2 Férfi U15-U16 1000 méter A Döntő
    1. Csanki márk - Papp László - Molnár Csanád - Bakos Zoltán - C4 Férfi U15-U17 500 méter A Döntő
    2. Szilágyi Balázs - Uhrin Dávid - C2 Férfi U15-U16 500 méter A Döntő
    2. Molnár Csanád - C1 Férfi U16 1000 méter A Döntő
    4. Uhrin Dávid - Szilágyi Balázs - Kalanovics Marcell - Molnár Dániel - C4 Férfi U15-U17 500 méter A Döntő


    Molnár Dániel  11. C
    2. Molnár Dániel - Erős Kinga - Kálmán Brenda - Puskás Levente - C4 Vegyes U15-U17 500 méter A Döntő
    4. Molnár Dániel - Uhrin Dávid - Szilágyi Balázs - Kalanovics Marcell - C4 Férfi U15-U17 500 méter A Döntő

     

     

    Kiss Ágnes Anna 9. C
    C2 500m  U15-U16  1. hely
    C1 500m U15  1. hely
    C1 200m U15  1. hely