Nyári ügyeleti napok

Az ügyeleti napok a következőképpen alakulnak a nyári szünetben:

  • - 2018. július 4. (szerda) 9:00-13:00
  • - 2018. július 18. (szerda) 9:00-13:00
  • - 2018. július 25. (szerda) 9:00-13:00
  • - 2018. augusztus 8. (szerda) 9:00-13:00
  • - 2018. augusztus 22. (szerda) 9:00-13:00

Ezeken a napokon van lehetőség ügyintézésre.

 

Osztályozó-, javítóvizsgák időpontja:

    2018. augusztus 27-én (hétfő) 9.00 órától

 

Címlap » Hirek » 2017 2018 » XI. Nyílt Atlétika verseny

    XI. Nyílt Atlétika verseny

    Esemény kategória: 
    Tanév: 
    2017-2018

    A verseny ideje: 2018. április 20. (péntek) 13.30 órától

    A verseny helye: Dugonics András Piarista Gimnázium, Szeged, Bálint Sándor utca 14.

    A verseny célja: népszerűsíteni az atlétika sportágat, versenyzési lehetőséget biztosítani Csongrád megye tanulói részére.

    A verseny rendezője: a Dugonics András Piarista Gimnázium atlétikai sportköre

    A versenybíróság:

    • Elnök: Boczor Zoltán
    • Elnökhelyettes: Tóth Károly
    • Titkár: Szabó Erzsébet

    Jelentkezés: a versenyszámok helyszínén, az időrendben jelzett időpontokban.

    Indulási korlátozás: IV. korcsoportban a tanulók a 400m és a 800m síkfutás közül csak az egyik futószámban indulhatnak!

    A részvétel minden versenyző számára díjtalan.

    Eredményhirdetés: a versenyszámok közötti szünetekben.

    Díjazás: az I.-II.-III.-IV. kcs. versenyszámaiban az I-III. helyezettek érem díjazásban részesülnek.

                   

     

     

    Egyéb:

    - az öltözőkben hagyott értéktárgyakért a rendezőség felelősséget nem vállal

    - az időrend tájékoztató jellegű, a létszámtól függően változhat!

     

    Korcsoportok és versenyszámaik:

    I. (2009-2010) kcs. (fiú, leány)

    60m, kislabdahajítás, távolugrás

     

    II. (2007-2008) kcs.-III. (2005-2006) kcs. (fiú, leány):

    60m, 600m, kislabdahajítás, távolugrás

     

    IV. (2003-2004) kcs. (fiú, leány):

    100m, 400m, 800m, kislabdahajítás, súlylökés, távolugrás

     

    Időrend:

    Idő

    Versenyszám

    Korcsoport

     

           

    13.30

    60m

    I.-II.kcs.

    leány időelőfut.

    13.30

    távolugrás

    IV.kcs

    leány (régi pálya)

    13.30

    kislabdahajítás

    I.-II.kcs.

    fiú (A és B pálya)

    13.50

    60m

    III.kcs.

    leány időelőfut.

    14.10

    60m

    I.-II.kcs.

    fiú időelőf.

    14.10

    távolugrás

    IV.kcs

    fiú (régi pálya)

    14.10

    kislabdahajítás

    III.kcs.

    fiú (A és B pálya)

    14.30

    60m

    III.kcs.

    fiú

    14.40

    távolugrás

    I.-II.kcs.

    fiú (régi+új pálya)

    14.50

    60m

    I.-II.kcs.

    leány döntő

    14.50

    kislabdahajítás

    I.-II.kcs.

    lány (A és B pálya)

           
           

    14.55

    60m

    III.kcs.

    leány döntő

    15.00

    60m

    III.kcs

    fiú döntő

    15.05

    60m

    I.-II.kcs

    fiú döntő

           

    15.10

    400m

    IV.kcs.

    fiú

    15.15

    távolugrás

    III.kcs.

    fiú (új pálya)

    15.20

    400m

    IV.kcs.

    leány

    15.30

    600m

    II.-III.kcs.

    leány időfutam

    15.30

    kislabdahajítás

    III.kcs.

    lány (A és B pálya)

    15.50

    600m

    II.-III.kcs.

    fiú időfutam

    15.50

    távolugrás

    I.-II.kcs.

    leány (régi+új pálya)

           
           
           

    16.10

    100m

    IV.kcs

    fiú időelőfutam

    16.10

    kislabdahajítás

    IV.kcs

    fiú(A pálya)

    16.10

    súlylökés

    IV.kcs.

    leány

    16.20

    100m

    IV.kcs.

    leány időelőfut.

           

    16.20

    távolugrás

    III.kcs

    Leány (új pálya)

           

    16.30

    800m

    IV.kcs.

    fiú

    16.40

    800m

    IV.kcs.

    leány

    16.40

    kislabdahajítás

    IV.kcs.

    leány (A pálya)

    16.40

    súlylökés

    IV.kcs.

    fiú

    16.50

    100m

    IV.kcs.

    fiú döntő

    16.55

    100m

    IV.kcs.

    leány döntő