XIII. Nyílt Atlétika verseny

Esemény kategória:

Tanév:

Intézmény:

A verseny ideje: 2019. április 12. (péntek) 13.30 órától

 

A verseny helye: Dugonics András Piarista Gimnázium, Szeged, Bálint Sándor utca 14.

 

A verseny célja: népszerűsíteni az atlétika sportágat, versenyzési lehetőséget biztosítani Csongrád megye tanulói részére.

 

A verseny rendezője: a Dugonics András Piarista Gimnázium atlétikai sportköre

 

A versenybíróság:

        Elnök: Boczor Zoltán

        Elnökhelyettes: Tóth Károly

        Titkár: Szabó Erzsébet

 

Jelentkezés: A versenyszámok helyszínén, az időrendben jelzett időpontokban.

 

Indulási korlátozás: IV. korcsoportban a tanulók a 400m és a 800m síkfutás közül csak az egyik futószámban indulhatnak!

 

A részvétel minden versenyző számára díjtalan.

 

Eredményhirdetés: a versenyszámok közötti szünetekben.

 

Díjazás: az I.-II.-III.-IV. kcs. versenyszámaiban az I-III. helyezettek érem díjazásban részesülnek.

 

Egyéb:

  • az öltözőkben hagyott értéktárgyakért a rendezőség felelősséget nem vállal
  • az időrend tájékoztató jellegű, a létszámtól függően változhat!

 

Korcsoportok és versenyszámaik:

  • I. kcs. (2010 évben vagy később születettek) fiú, leány: 60m, kislabdahajítás, távolugrás
  • II.kcs. (2008-2009) fiú, leány: 60m, kislabdahajítás, távolugrás, 600m
  • III.kcs. (2006-2007) fiú, leány: 60m, 600m, kislabdahajítás, távolugrás
  • IV.kcs. (2004-2005) fiú, leány: 100m, 400m, 800m, kislabdahajítás, súlylökés, távolugrás

 

Időrend:

Idő

Versenyszám

Korcsoport

 

       

13.30

60m

I.-II. kcs.

leány időelőfut.

13.30

távolugrás

IV. kcs

leány (régi pálya)

13.30

kislabdahajítás

I.-II. kcs.

fiú (A és B pálya)

13.50

60m

III. kcs.

leány időelőfut.

14.10

60m

I.-II. kcs.

fiú időelőf.

14.10

távolugrás

IV. kcs

fiú (régi pálya)

14.10

kislabdahajítás

III. kcs.

fiú (A és B pálya)

14.30

60m

III. kcs.

fiú

14.40

távolugrás

I.-II. kcs.

fiú (régi+új pálya)

14.50

60m

I.-II. kcs.

leány döntő

14.50

kislabdahajítás

I.-II. kcs.

lány (A és B pálya)

14.55

60m

III. kcs.

leány döntő

15.00

60m

III. kcs

fiú döntő

15.05

60m

I.-II. kcs

fiú döntő

15.10

400m

IV. kcs.

fiú

15.15

távolugrás

III. kcs.

fiú (új pálya)

15.20

400m

IV. kcs.

leány

15.30

600m

II.-III. kcs.

leány időfutam

15.30

kislabdahajítás

III. kcs.

lány (A és B pálya)

15.50

600m

II.-III. kcs.

fiú időfutam

15.50

távolugrás

I.-II. kcs.

leány (régi+új pálya)

16.10

100m

IV. kcs

fiú időelőfutam

16.10

kislabdahajítás

IV. kcs

fiú(A pálya)

16.10

súlylökés

IV. kcs.

leány

16.20

100m

IV. kcs.

leány időelőfut.

16.20

távolugrás

III. kcs

leány(új pálya)

16.30

800m

IV. kcs.

fiú

16.40

800m

IV. kcs.

leány

16.40

kislabdahajítás

IV. kcs.

leány (A pálya)

16.40

súlylökés

IV. kcs.

fiú

16.50

100m

IV. kcs.

fiú döntő

16.55

100m

IV. kcs.

leány döntő