

Tanév:
- 2025-2026
A Magyar Kajak-Kenu Szövetség a hétvégén Győrben rendezte meg a Kadler Gusztáv Maraton Országos Bajnokságot.
Sík Balázs kajakozó egyéniben, az U16-os korosztály 15km-es versenyében országos bajnoki bronzérmet szerzett.
(Pénteken párosban is versenyzett, szintén 15 km-en, itt a hetedik helyen értek célba - 9. sz. futam.)

