NYÁRI ÜGYELETI NAPOK:
Az ügyeleti napok a következőképpen alakulnak a nyári szünetben:
minden szerda 9-13 óráig.
Csak ezeken a napokon van lehetőség ügyintézésre.

OSZTÁLYOZÓ ÉS JAVÍTÓVIZSGÁK IDŐPONTJA:
2022. augusztus 24. (szerda)

Hírek, események az iskola életéből

A 9. A osztály csapata (Gyuris Áron, Rizsányi Ákos és Sári Bertalan) szép teljesítménnyel bejutott a Cultura Nostra történelemverseny 2. fordulójába.

Az idei tanév Bolyai Természettudományos Csapatversenyén iskolánk több csapata is ért el jelentős sikert.

Hunnia-Dél (Csongrád, Békés, Bács-Kiskun, Jász-Nagykun-Szolnok megye és Erdély):

9. évfolyam
15. helyezett: (118 induló csapat)

10. évfolyam
10. helyezett: (90 induló csapat)

A második fordulójába jutott:

  • Grósz Anna Boróka, 9. A
  • Gyuris Áron, 9. A
  • Abt Dávid, 10. A
  • Bővíz Anna Bella, 10. A

A második fordulójába jutott:

- Fábián Bernát, 7. A
- Horváth Bence Attila, 7. A
- Pancza Péter, 7. A
- Varga Zoltán Ádám, 7. A
- Gulkai Barna Tádé, 8. A
- Horpácsy Márk, 8. A
- Masa Kinga, 8. A
- Péics Hunor, 8. A

Gulkai Barna Tádé, László Imre Tádé, Soós Izabella, Soós Krisztina a Hevesy György Kémiaverseny megyei fordulójába jutott

1. Ruszcsák Bori 10. A
1. Balogh Dénes 12. A
1. Papp Bence Gábor 12. A

2. Tamás Tünde Dóra 10. A
2. Hódi Ádám 8. A

3. Csikós-Kumbor Dominika Erika 10. A
3. Csíkos Barna 12. A

Szabó Zsolt (12. A) jelenleg 5. helyen áll a Mozaik Kiadó online irodalmi versenyében.

Az iskolai fordítóversenyen a 2016/2017-es tanévben a következő eredmények születtek...

7-9. évfolyam:
1. Papp Dániel Péter - Szabó Boldizsár (8. A)
2-3. Rácz Gellért - László Imre Tádé (8. A)
2-3. Angyal Kyra Viktória - Masa Kinga (8. A)

10-12. évfolyam:
1-2. Tóth Virág - Miklós Ádám  (11. B)
1-2. Tóth Zsanett - Tapodi Krisztián  (12. B)
3. Bánfi Kristóf - Tóth Zsófia (12. B)

A SzeReTeD Labor és az Agóra által meghirdetett Konstrukciós Csapatversenyen Paragi Levente, Szabó László és Vásárhelyi Viktor (11.c) második helyen végzett.

pdf

2016. június 4. 10:00, a Piarista Gimnázium díszterme

Részletek a pdf-ben.

 

Gloria victis történelemverseny 22. helyezés (Aleksza János, Tapodi Krisztián, Tóth Zsanett 11. B, Körmendi Zoltán, Valkony Regő 11. A).

A Gloria victis történelmi verseny országos döntőjébe jutott az iskola csapata. Tagjai: Aleksza János, Tapodi Krisztián, Tóth Zsanett.

A Bolyai Természettudományos Csapatverseny országos döntőjében a 7. A osztály csapata 4. helyezést ért el.

Az e tanévi Bolyai Természettudományos Csapatversenyen iskolánk három csapata indult. A hetedik osztályból Kelemen Zsófia, Berta Jázmin, Tajti Ágnes Gréta "Mizo", illetve Gulkai Barna Tádé, Balogh Domonkos, Szabó Boldizsár, Hódi Ádám "Király kecskék" nevű csapata.

A Bolyai Matematika Csapatverseny megyei/körzeti fordulójának eredménye:

3. hely: Grósz Anna Boróka, Mészáros Tamás, Bellényi Márton, Kardos Lili
6. hely: Bárkányi Gábor, Németh Csenge, Dabis Marcell és Magyari Kinga

Mindannyian 8. A osztályos tanulók.

A Hevesy György Országos Kémia Verseny megyei döntőjén két diákunk is nagyon jól teljesített.

A Curie Kémia Emlékverseny területi fordulóján indult diákjaink is szép eredményeket értek el.

A Hevesy György Országos Kémiaverseny területi fordulóján nagyon jól szerepeltek és így a megyei fordulóba továbbjutottak:

Oldalak