NYÁRI ÜGYELETI NAPOK:
Az ügyeleti napok a következőképpen alakulnak a nyári szünetben:
minden szerda 9-13 óráig.
Csak ezeken a napokon van lehetőség ügyintézésre.

OSZTÁLYOZÓ ÉS JAVÍTÓVIZSGÁK IDŐPONTJA:
2022. augusztus 24. (szerda)

Hírek, események az iskola életéből

Pintér Barnabás 9. C osztályos tanulónk az U15-ös röplabda válogatott csapattal a két ünnep között az olaszországi Winter Cupon vett részt, ahol a nemzeti 12 csapatból végül a 7. helyezést értek el.

A delmagyar.hu cikke a versenyről.

Varga Réka 11. C osztályos tanulónk kimagasló eredményeket ért el a
VII. Gyermek-Serdülő-Ifjúsági-Junior-Felnőtt Uszonyos- és búvárúszó Rövidpályás Országos Bajnokságon...

2019. december 16-án a Megyei Úszó Diákolimpián következő eredmények születtek...

Bíró Hanna 10. C osztályos gyorskorcsolyázónk 500 és 1500 méteren ott lesz Lausanne-ban, a téli ifjúsági olimpián.

A hunskate.hu teljes cikke ide kattintva olvasható.

2019. december 8-án Szekeres Réka és Nagy Fruzsina 11. C osztályos tanulók Zalaegerszegen felnőtt JUDO Első osztályú csapatbajnokságon vettek részt, ahol a csapattal harmadik helyezést értek el.

Nagy Fruzsina 11. C osztályos tanulónk a hétvégén a United World Sport Kempo Federation (UWSKF) égisze alatt a Sport Kempo Világbajnokságon -56kg-ban kempo submission Gi és NoGi kategóriában Világbajnoki aranyérmet szerzett.

pdf 2019. november 6-18. között rendeztük meg a piarista gimnázium labdarúgó házibajnokság őszi fordulóját, amelyen a fiúcsapatok mellett lánycsapatok is részt vettek.
Részletek a pdf-ben.

 

2019. november 21-én futsal városi diákolimpián iskolánk csapata egy vereség mellett két döntetlent ért el és így a harmadik helyen végzett csoportjában...

2019. november 18-én hétfőn délelőtt a szegedi Sportuszodában a Városi Úszó Diákolimpián a következő eredmények születtek...

Gera Márton 11. A osztályos tanulónk 2019. november 8-10. között a szlovákiai Spisska Nova Ves-ben, a Danubia Cup nemzetközi rövidpályás gyorskorcsolya versenyen vett részt, ahol a felnőtt mezőnyben mindhárom távon érmet szerezve az összetett 1. helyezést érte el.

Borka Panna 9. C osztályos tanulónk remek eredményeket ért el a
XVII. Cápa - XLIX. Serdülő - XXIX. Junior Uszonyos- és búvárúszó Országos Bajnokságon 2019-ben, Dunaújvárosban...

Varga Réka 11. C osztályos tanulónk kimagasló eredményeket ért el a
XVII. Cápa - XLIX. Serdülő - XXIX. Junior Uszonyos- és búvárúszó Országos Bajnokságon 2019-ben, Dunaújvárosban...

Molnár Csenge 12. C osztályos tanulónk 2019. október 17-20 között Kínában, maratoni kajak-kenu világbajnokságon vett részt.
Csenge az ifjúsági mezőnyben indult, ahol kenu egyesben ezüstérmes lett. Kása Péter tanítványának volt esélye a győzelemre is, ám francia vetélytársát a hajrában nem tudta utolérni.
2. Molnár Csenge – C1 Női Ifjúsági 11,8 km

2019. október 26-án került megrendezésre a 17. Fitkid Európa Bajnokság, ahol Gera Dorottya 10. A osztályos tanulónk a Big Free kategóriában 1. helyezést ért el csapatával.

Egyéniben Open Cup 3. helyezést szerzett.

Nógrádi Bence 11. A osztályos tanulónk 2019 októberében Bormioban (Olaszország) részt vett az Alta Valtellina Trophy nemzetközi rövidpályás gyorskorcsolya versenyen, ahol egyéni összetettben 3. helyet, váltó csapatban szntén 3. helyet ért el.

Az Atlétika Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokságon (Diákolimpia verseny), V.-VI. korcsoportban (2019.10.20., Kecskemét) 12. helyezést ért el a 4x1500m fiú váltó.

A csapat tagjai: Csanki Imre 9. C, Markovics Levente 10. C,
Rácz Gellért 11. A, Sándor Péter 11. C

2019. október 5-én rendezték meg Szegeden a MOL Suliváltót, amelyen szegedi általános iskolák és középiskolák csapatai vehetnek részt...

2019. szeptember 29-én 17 fő vállalkozott a 7. A-ból, hogy lefutja a 3,4 km-es távot. A távot mindenkinek sikerült teljesítenie. :)

2019. szeptember 28-29-én került megrendezésre a kajak-kenu diákolimpia, amelyen iskolánk tanulói szép eredményeket értek el...

2019. szeptember 25-én, Hódmezővásárhelyen a Megyei Ügyességi és Váltófutó Diákolimpián vettek részt diákjaink és a következő eredmények születtek...

Oldalak